SPORT-RELAX VÍKEND V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH s G. Svobodovou

ČESKÁ REPUBLIKAMariánské LázněMariánské Lázně


fotogalerie ČESKÁ REPUBLIKA Mariánské Lázně Mariánské Lázně
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

Cena 3.890,- Kč / osoba s polopenzí a cvičebním programem

K dispozici: bazén, dítě zdarma, relaxační centrum v komplexu, rodinná dovolená, sauna, Wellness, WIFI

Rezervace budou spuštěny od 19.08.2022!

REZERVACE - POUZE PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU, a to na e-mail vikendy@ckbeluga.cz, vždy je nutné zaslat i KÓDY vybraných cvičebních lekcí, které naleznete v letáčku v galerii!

Sportovně relaxační víkend v Mariánských Lázních v hotelech Hvězda - Imperial - Neapol ****, Centrální Lázně-Maria SPA **** s bazénem, wellness a fitness.

Ubytování dle velikosti skupiny - bude upřesněno před odjezdem. Hotely jsou propojeny koridorem.

V průběhu pobytu je připraven bohatý cvičební a doplňkový program pro všechny - cvičení je nutné si rezervovat společně s rezervací pokoje (viz program na letáčku v galerii), včetně více než 17 druhů cvičení pod vedením profesionálních lektorů.

Místo: Hotel Hvězda, Hotel Imperial, Hotel Neapol, Centrální Lázně-Maria SPA, Mariánské Lázně
Datum: 11.-13.11. 2022 (pá-ne, 3 dny)
Cena: 3 890 Kč / dospělá osoba; dítě do 3,9 let ZDARMA; dítě od 4-11,9 let cena 2 290 Kč.

Na co se můžete těšit a co již máte v ceně pobytu?

Ubytování: 
Ubytování v komfortně vybavených pokojích, k dispozici jsou 2-3lůžkové pokoje. V pokojích je vždy vlastní sociální zařízení, SAT/TV, fén a připojení WIFI. Ve 3 lůžkových pokojích jsou 2 pevná lůžka a 1 (plnohodnotná) přistýlka.

Sport a relax: Vstup do luxusního wellness v hotelu Hvězda, do Fitness Premier centra, NOVĚ - do Římských Lázní; bazén s protiproudem a vodopádem, whirpool, sauna, relax. lóže...

Stravování (v daném hotelu - dle ubytování): polopenze, snídaně - formou bohatého bufetu, večeře - formou bohatého bufetu.

Necvičící dospělá osoba má v ceně navíc: 1. PLNOU PENZI + RELAX. MASÁŽ. nebo 2. PLNOU PENZI + WELLNESS PEDIKÚRU.  (nutno upřesnit již při rezervaci pokoje!).

Cvičební program:  Více než 17 druhů cvičení a novinek - vybere si každý.  Z programu (v letáčku v galerii) si lze předem vybrat 4-5 lekcí různých druhů + navíc bonusy. Program cvičení v pátek začíná již v 15:00 hodin.

NOVĚ: Cvičení Kila dolů/TABATA, Interval bodyfit s Magic circle/rubber band, Dance party a další
DALŠÍ SLUŽBY: Semináře, povídání. Dále se můžete těšit na taneční a poslechový večer s živou hudbou, bohatou tombolu, wellness pedikúru, termozábaly na ruce i nohy; prezentaci a prodej kvalit. sportovního oblečení, kosmetiky, šperků, kvalitních výživových doplňků; dětský koutek a dětské hřiště.

Každý účastník také obdrží kartu výhod, jenž zahrnuje pitnou kůru, vstup do  Aqua - Wellnes, lékařské přednášky, hotelové kulturní a animační programy, různé slevy do vybraných barů/restaurací.

UBYTOVÁNÍ DLE VELIKOSTI SKUPINY (ZMĚNA HOTELU VE STEJNÉ ČI VYŠŠÍ KATEGORII HOTELU VYHRAZENA)

 

Cena 3.890,- Kč / osoba s polopenzí a programem

termín11.11.
13.11.
Dospělý3 890
Dítě 4-11.9 let na přistýlce2 290
Dítě do 3.9 letzdarma
Počet nocí2


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena zahrnuje: 2 noci s bohatou polopenzí, cvičební i doplňkový program, vstup do wellness, fitness a aqua zóny a další položky jsou uvedeny v letáčku v galerii.

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku