Sportovně relaxační víkend v hotelu Horizont s G. Svobodovou!

ČESKÁ REPUBLIKAŠumavaŠpičák


fotogalerie ČESKÁ REPUBLIKA Šumava Špičák
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

Vstup do bazénu a římských lázní v ceně!
Bohatý program!

K dispozici: animační programy pro děti , bazén, dítě zdarma, sportovní centrum, vhodné pro děti, WIFI

Oblíbený sportovně relaxační víkend na Šumavě - Orea Resort Horizont****!
Vhodné pro skupinky, rodiny s dětmi, páry, jednotlivce a také pro cvičící i necvičící - připraven bohatý doplňkový program pro všechny!


Termín konání: 4.-6.10.2019
Cena: 2 850 Kč / dospělá osoba v nově zrekonstruovaném pokoji DELUXE / polopenze.
+ 400 Kč  příplatek za pokoj DELUXE s balkonem.
Ceny za děti: dítě do 5.9 let ZDARMA (na přistýlce se 2 dospělými), 990 Kč /  dítě 6-11.9 let ( na přistýlce se 2 dospělými), 1 390 Kč / dítě 3-11.9 let na pevném lůžku ( s jednou dospělou osobou).

Ubytování: Oblíbený hotel Horizont, ležící v oblasti vrcholu Špíčák, nabízí široké vyžití pro každého, nyní nově - zrekonstruované všechny pokoje, některé pokoje s balkonem (za příplatek). V hotelu je možné se ubytovat ve 2lůžkových-4lůkových (ve 3lůžkových a 4lůžkových pokojích jsou pevná lůžka i přistýlky).
Stravování: polopenze - snídaně - formou bufetu, večeře - formou bufetu.
+ plná penze za příplatek 200 Kč / osoba.

NOVĚ pro letošní rok v ceně dětský program!

Na co se můžete těšit?
Na skvěle vybavený hotel, kde je zdarma k využití bazén s protiproudem a vodopádem (večerní koupání při svíčkách), římské lázně a fitness s kardio i tréninkovou zónou, WIFI připojení a mnoho dalšího. V průběhu pobytu je pro  Vás zároveň připraven pestrý cvičební program, zahrnující více než 21 různých cvičebních lekcí včetně novinek  - bodyform s židlemi, retro crossfit, čakra jóga a další. Každý účastník si vybere 4-5 různých lekcí a jejich kód nahlásí společně s rezervací + další lekce možno zarezervovat na místě.
Dále připravena tombola s hlavní cenou - wellness pobytem, nově letos i degustace vín za zvýhodněnou cenu, výklad karet,  masáže, kosmetické služby, zajímavé semináře (povídán z cest, tarot..), pedikúra, parafínové zábaly a mnoho dalšího.

Pro necvičící osoby navíc bonus - PLNÁ PENZE + masáž, nebo PLNÁ PENZE + léčebné parafínová kůra - zvolenou variantu nutno upřesnit při rezervaci.

Dětský program (již zahrnutý v ceně) je připraven Dětským centrem Cvrček Plzeň, téma programu " Ve zdravém tělě zdravý duch". Létaček viz fotografie v galerii.


Osoba, 2 noci, polopenze, bohatý cvičební a doplňkový program, vlastní dopravou

termín04.10.
06.10.
Dospělý2 850
Dítě 3-11.9 let na pevném lůžku1 390
Dítě 6-11.9 let na přistýlce990
Dítě do 5.9 let na přistýlcezdarma
Příplatek za pokoj s balkonem400


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena zahrnuje: 2 noci s polopenzí, cvičební, dětský i doplňkový program (viz létaček v galerii níže), neomezený vstup do wellness, bazénu, fitness. Zákonné pojištění CK proti úpadku, prezentaci různých produktů a sportovního oblečení, pronájem tělocvičny, pomůcek, bazénu. Pobytovou taxu, prodloužný check-out do 12 hodin.

DOPORUČUJEME včasnou rezervaci - uzávěrka bude nejpozději do 13.9., ale může být již obsazeno.
Platba hotově nebo převodem do 7 dnů od rezervace - U INSTRUKTORKY nebo PŘEVODEM na účet CK (pokyny k platbě obdržíte při rezervaci E-MAILEM, po vyřízení platby obdržíte rezerv. kartičku na cv.).

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 50 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku