Sportovně relaxační víkend v hotelu Horizont s G. Svobodovou!

ČESKÁ REPUBLIKAŠumavaŠpičák


fotogalerie ČESKÁ REPUBLIKA Šumava Špičák
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

Vstup do bazénu a římských lázní v ceně!
Bohatý program!

K dispozici: animační programy pro děti , bazén, dítě zdarma, sportovní centrum, vhodné pro děti, WIFI

Oblíbený sportovně relaxační víkend na Šumea Resort Horizont****!
Vhodné pro skupinky, rodiny s dětmi, páry, jednotlivce a také pro cvičící i necvičící - připraven bohatý doplňkový program pro všechny!


Termín konání: 2.- 4.10.2020
Cena: 2 960 Kč / dospělá osoba v nově zrekonstruovaném pokoji DELUXE / polopenze.
+ 450 Kč  příplatek za pokoj DELUXE s balkonem a výhledem.
Ceny za děti: dítě do 5.9 let ZDARMA , 1 090 Kč /  dítě 6-11.9 let ( na přistýlce se 2 dospělými).
RODINNÉ APARTMÁNY DELUXE (s výhledem): 2 dospělí + 2 děti do 11.9 let - cena 9 490 Kč / víkend. (na vyžádání, omezený počet!).


Ubytování: Oblíbený hotel Horizont, ležící v oblasti vrcholu Špíčák, nabízí široké vyžití pro každého, nyní nově - zrekonstruované všechny pokoje, některé pokoje s balkonem (za příplatek). V hotelu je možné se ubytovat ve 2lůžkových-4lůkových (ve 3lůžkových a 4lůžkových pokojích jsou pevná lůžka i přistýlky).
Stravování: polopenze - snídaně - formou bufetu, večeře - formou bufetu.

NOVINKA!
Během pobytu zajištěn pestrý DĚTSKÝ PROGRAM pro Vaše děti různých věkových kat. (malování na hrníčky, hraní/cvičení, jízda na kosatce, korálkování, diskotéka, pohádkový kvíz). Rezervace až na místě.


Na co se můžete těšit?
Na skvěle vybavený hotel, kde je zdarma k využití bazén s protiproudem a vodopádem (večerní koupání při svíčkách), římské lázně a fitness s kardio i tréninkovou zónou, WIFI připojení a mnoho dalšího. V průběhu pobytu je pro  Vás zároveň připraven pestrý cvičební program, zahrnující více než 20 různých cvičebních lekcí včetně novinek.Každý účastník si vybere 4-5 různých lekcí a jejich kód nahlásí společně s rezervací + další lekce možno zarezervovat na místě.
Dále připravena tombola s hlavní cenou - wellness pobytem a novinky v podobě cvičení INTERVAL BODYFIT, PORT DE BRAS, KILA DOLŮ, DANCE PARTY-FULL BODY, MAGIC CIRCLE..atd.

Nově! ZAJÍMAVÉ SEMINÁŘE, POVÍDÁNÍ, DÁMSKÝ VEČER, DEGUSTACE VÍNA, HÁČKOVÁNÍ chobotnic pro   dobrou věc (charit. akce pro nedonošená miminka), JAK VYZRÁT NA BOLEST ZAD,TAROT (zdarma nebo zvýhod. vstup)

NECVIČÍCÍ DOSP. OS. (nutno předem nahlásit) má v CENĚ NAVÍC: 1. PLNOU PENZI + RELAX. MASÁŽ nebo PLNOU PENZI + WELLNESS PEDIKÚRU . Var. 1 nebo 2 nutno upřesnit (při rezervaci).

REZERVACE POKOJŮ A CVIČENÍ: JMÉNA ÚČASTNÍKŮ a KÓDŮ CVIČENÍ (naleznete v letáčku v galerii) prosíme ZASLAT na E-MAIL: vikendy@ckbeluga.cz. Rezervace je možná pouze tímto zmíněným způsobem.Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena zahrnuje: 2 noci s polopenzí, cvičební, dětský i doplňkový program (viz létaček v galerii níže), neomezený vstup do wellness, bazénu, fitness. Zákonné pojištění CK proti úpadku, prezentaci různých produktů a sportovního oblečení, pronájem tělocvičny, pomůcek, bazénu. Pobytovou taxu, prodloužný check-out do 12 hodin.

Doporučujeme VČASNOU REZERVACI (pokoje i cvičení) - uzávěrka nejpozději DO 11. 9. (ale může být již obsazeno!)

Obdarujte své blízké kNAROZENINÁM či VÝROČÍ – DARUJTE nezapomenutelný zážitek (rádi vystavíme DÁRK. POUKAZ)

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 50 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku