LETNÍ DOVOLENÁ U MÓÓŘE S GÁBINOU SVOBODOVOU!

CHORVATSKOIstrieFažana


fotogalerie CHORVATSKO Istrie Fažana
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

REZERVACE ZAHÁJENY!

K dispozici: 0 m od pláže, animační programy, bazén, dětský bazének, klimatizace, WIFI

Poloha: apartmánový komplex Bi Village se nachází přímo na mořském pobřeží, jedná se o nově vybudovaný turistický komplex poblíž Puly a ostrova Brioni, blízko města Valbandon na silnici do Fažany. Je obklopen borovým lesem a středomořskou vegetací.
Vybavenost a služby: v resortu Bi Village jsou k dispozici tři restaurace, sedvič bar, supermarket, pizzerie, bar, směnárna, v recepci WIFI zóna (za poplatek), tři venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, tenisové kurty, škola potápění, škola windsurfingu, půjčovna kol, vodní sporty. Pro děti jsou zde připravované bohaté animace, které nabízí sportovní hry. Je zde mini-klub,  junior-klub, večerní akce a další.
Ubytování:
M60 - apartmán cca 51 m2 - pro 4-5 osob (minimální obsazenost 4 osobami), blízko pláže a bazénu, 2 ložnice, každá se 2 oddělenými lůžky, v obývací části je pohovka (délka cca 150 cm), kompletně vybavená kuchyně se sporákem, dřezem, mikrovlnnou troubou, koupelna s WC a fénem, SAT/TV, příslušenství, terasa se zahradním nábytkem, kuchyňka nebo kuchyňský kout. Páté lůžko se nachází v kuchyňské části - viz. plánek. (
M90 - apartmán cca 61 m2 - pro 6 osob (minimální obsazenost 6 osobami), renovované, situované u bazénů nebo v centrální části komplexu, mají cca 61 m2, zděné apartmány, 2 ložnice, každá se 2 oddělenými lůžky, v obývací části rozkládací.
pohovka pro 2 osoby, kompletně vybavená kuchyně se sporákem, dřezem, mikrovlnnou troubou,
koupelna s WC, SAT/TV, 2x příslušenství, terasa se zahradním nábytkem, kuchyňka nebo kuchyňský kout.

M95 - apartmán cca 77 m2 - pro 7-8 osob (minimální obsazenost 7 osobami) - velmi pěkně vybavené, obývací pokoj s pohovkou pro 2 osoby, 3 ložnicepro 2 osoby (mohou být manželská lůžka, ale lze i rozdělit), 2x příslušenství, fén terasa, kuchyňka nebo kuchyňský kout.


Stravování: vlastní (přímo v komplexu najdete vybavený supermarket, v těsné blízkosti najdete větší market velikosti Lidl), večeře nebo polopenze.

Polopenze: snídaně - formou bufetu, večeře - první den je pevné menu - vývar, hlavní chod, na další dny je výběr z menu. Kvalitní chorvatská a mezinárodní kuchyně. Nápoje nejsou v ceně.

Snídaně: 7:00-10:00
Večeře: 18:00-20:00

Osoba, 7 nocí, autobusem, bez stravy, cvičební program

termín20.08.
29.08.
Cena za osobu. autobusem 7 690
Počet nocí 7

Osoba, 7 nocí, vlastní dopravou, bez stravy, cvičební program
termín21.08.
28.08.
Cena za osobu. vlastní dopravou6 490
Počet nocí7


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování v moderním a kompletně vybaveném apartmánu s kuchyňkou, balkon nebo terasa, příslušenství, povlečení, ručníky, závěr. úklid, doprava pohodlným autobusem s klimatizací*, bohatý cvičební a doplňkový program- než 25 lekcí s 5 kvalifikovanými instruktory (vybere si každý), 3-5h denně pod odborným vedením instruktorů (vhodné pro všechny váhové i věk. kategorie), dětský program vč. dárků a odměn, tombolu, pronájem cvičeb. prostorů s aparaturou (možnost cvičení také na pláži), pomůcky, služby delegáta, parkovací místo (v případě vlastní dopravy), pojištění CK proti úpadku…navíc BONUS pro Vás - DÁRKOVOU POUKÁZKU

BONUS pro Vás! VCENĚ NAVÍC DÁRKOVÁ POUKÁZKA dle Vašeho výběru zVARIANT (1-3):

MASÁŽ, KOSMETIKA , VÝLET / Pula (historické město, zajímavá místa, nákupy atd.)

(Váš výběr si můžete nahlásit při rezervaci nebo až před odjezdem)

Neobsazené lůžko: 3300 Kč

Stravování: vlastní (přímo v komplexu najdete vybavený supermarket, v těsné blízkosti najdete větší market velikosti Lidl), 7x večeře 2200 Kč, 7x polopenze / 3000 Kč. Nutno objednat při objednávce.

Cena za osobu nezahrnuje:povinný příplatek(na místě) – pobytová / lázeňská a klubová taxa vč. spotřeby energií (plyn, voda, el.) 16 EUR/os./pobyt vratná kauce 10 EUR/os. (na místě), klimatizace 20 Eur/týden/apartmán.


Pro necvičící osoby: SLEVA 200 Kč (jen pro dospělé osoby). Sleva na dítě 3-12 let 500 Kč.

Program: 3 – 5h DENNĚ CVIČENÍ pro všechny věk. kategorie, pro ZAČÁTEČNÍKY i POKROČILÉ, moderní a účinné formy: BODYFORM, BODYBALANCE, P-CLASS, AEROBIK, AQUAEROBIK, PILATES, FIT JÓGA, CHI-TONING, YOGALATES, PILATES REHABILITAČNÍ, TABATA, BŘIŠNÍ PEKÁČ a další.
Celkem je možno vyzkoušet více než 25 lekcí různých druhů s 5 profesionálními instruktory!

Dále je připraven bohatý dětský program (vč. cen a odměn).

Výlety: na místě u delegáta možno vybrat a zakoupit výlety (s výraznou slevou po okolí pro naší sk.!)

Doprava: autobusem nebo vlastní. Nástup. místo – Plzeň (popř. jiná místa po domluvě, min. počet osob 6) Bus - odjezd v PÁTEK VEČER (INFO s pokyny k odjezdu a pobytu vč. rozpisu lekcí cvičení, doplň. programu a výletů obdrží účastníci E-MAILEM cca týden před odjezdem).

PŘIHLÁŠKY: vzhledem k omez. počtu TYPŮ ubytování si CO NEJDŘÍVE REZERVUJTE MÍSTO v CK Beluga, Plzeň♥ (www.ckbeluga.cz) na tel: 777158278, E-MAILEM na info@ckbeluga.cz popř. u INSTRUKTORŮ v pravidel. LEKCÍCH CVIČENÍ – VIZ KONTAKTY NÍŽE! ÚHRADA ZÁLOHY 1.5OO Kč / osoba (do týdne od rezervace) PŘEVODEM NA ÚČET CK (popř. HOTOVĚ u instrukt.)

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK nejpozději do 30.6. 2021 (a dále na vyžádání - neváhejte a ptejte se nás na info@ckbeluga.cz) DOPLATEK ZÁJEZDU DO 31.7.2021.

FOTO z našich minulých akcí na FACEBOOK-ALBA (Svobodova Gabriela), podrob. INFO+FOTO rádi zašleme…kontaktujte nás…

Doporučujeme objednat výhodné CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ vč. POJIŠTĚNÍ NA STORNO POBYTU zajištěné Union pojišťovnou, www.unionpojistovna.cz

(příp. si můžete sami sjednat ve své pojišťovně, důležité: je nutné mít zajištěné vždy alespoň cestovní pojištění)

Varianty balíčků (1-4):

1)240 Kč / 10dnů / os./ Pojištění typ B Turista

(pro klienty, kteří si přesunuli zálohy zminul. roku a zachovali rezervaci)

2) 300 Kč / 10dnů / os. / Pojištění typ B Turista (pro ostatní a nové klienty)

Varianty 1 a 2 zahrnují základní balíček cestovního pojištění, léčebného a úrazového pojištění a pojištění na

STORNO zdůvodu nemoci (vč. nemoci Covid).

Detailní popis spodrob. podmínkami pojistného plnění (koběma variantám výše) je k dispozici (příp. kvyžádání).

3) 700Kč / 10dnů / os. / Pojištění A30 Pandemic

Zahrnuje rozšířený balíček cestovního pojištění, léčebného a úrazového pojištění a pojištění na STORNO z různých důvodů (vč. nemoci Covid, léčebné výlohy vcizině, náklady na další ubytování vpříp. nařízené karantény vcizině, cestovní náklady na návrat do vlasti, storno poplatek za stornování objednané služby, další přidružené náklady dle podmínek Pojištění A30 Pandemic)

Detailní popis spodrob. podmínkami pojistného plnění je kdispozici v další příloze (příp. kvyžádání).

4) STORNO PRO NEPOJIŠTĚNÉ

Pokud nebudete mít zájem si (výše uvedené) balíčky pojištění sjednat a budete chtít zJAKÉHOKOLIV DŮVODU ZRUŠIT svůj pobyt tj. BEZ DOLOŽENÍ LÉKAŘSKÉ ZPRÁVY (či jiných potřebných dokumentů pro pojišťovnu), nabízíme Vám (pro klid „duše“ J) ještě tyto STORNO PODMÍNKY naší CK Beluga:

30 dnů (a více) před odjezdem Vám vrátíme celou částku tj. 0Kč STORNO 29-17 dnů – storno za manipulační poplatek 500Kč/os. Méně než 17 dnů před odjezdem – storno poplatek 1.900Kč/os.

(prosíme, berte na vědomí = v případě sjednaného pojištění – viz varianty výše 1-3, máte však nárok na vrácení až 80% částky za Vášuhrazený pobyt, NAVÍC máte ve všech3 variantách zahrnuté i cestovní pojištění, které je nutné mít zajištěné vkaždém případě cestování do ciziny)

Poznámka: Variantu č. 4 mohou samozřejmě zvolit a upřednostnit i klienti, kteří budou mít již sjednané jakékoliv pojištění a nebudou chtít udávat jakýkoliv důvod storna pobytu či dokládat lékařskou zprávu atp..

Komplexní pojištění: B – 30 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 50 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku