LETNÍ DOVOLENÁ U MÓÓŘE S GÁBINOU SVOBODOVOU! NOVÝ TERMÍN 2021!

CHORVATSKOIstrieFažana


fotogalerie CHORVATSKO Istrie Fažana
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

PŘESUN TERMÍNU!
25.6.-4.7.2021!

K dispozici: 0 m od pláže, animační programy, bazén, dětský bazének, klimatizace, WIFI

Poloha: apartmánový komplex Bi Village se nachází přímo na mořském pobřeží, jedná se o nově vybudovaný turistický komplex poblíž Puly a ostrova Brioni, blízko města Valbandon na silnici do Fažany. Je obklopen borovým lesem a středomořskou vegetací.
Vybavenost a služby: v resortu Bi Village jsou k dispozici tři restaurace, sedvič bar, supermarket, pizzerie, bar, směnárna, v recepci WIFI zóna (za poplatek), tři venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, tenisové kurty, škola potápění, škola windsurfingu, půjčovna kol, vodní sporty. Pro děti jsou zde připravované bohaté animace, které nabízí sportovní hry. Je zde mini-klub,  junior-klub, večerní akce a další.
Ubytování:
M60 - apartmán cca 51 m2 - pro 4-5 osob, blízko pláže a bazénu, 2 ložnice, každá se 2 oddělenými lůžky, v obývací části je pohovka (délka cca 150 cm), kompletně vybavená kuchyně se sporákem, dřezem, mikrovlnnou troubou, koupelna s WC a fénem, SAT/TV, příslušenství, terasa se zahradním nábytkem, kuchyňka nebo kuchyňský kout. Páté lůžko se nachází v kuchyňské části - viz. plánek.
M90 - apartmán cca 61 m2 - pro 6 osob (minimální obsazenost 6 osobami), renovované, situované u bazénů nebo v centrální části komplexu, mají cca 61 m2, zděné apartmány, 2 ložnice, každá se 2 oddělenými lůžky, v obývací části rozkládací.
pohovka pro 2 osoby, kompletně vybavená kuchyně se sporákem, dřezem, mikrovlnnou troubou,
koupelna s WC, SAT/TV, 2x příslušenství, terasa se zahradním nábytkem, kuchyňka nebo kuchyňský kout.

M95 - apartmán cca 77 m2 - pro 7-8 osob (minimální obsazenost 7 osobami) - velmi pěkně vybavené, obývací pokoj s pohovkou pro 2 osoby, 3 ložnicepro 2 osoby (mohou být manželská lůžka, ale lze i rozdělit), 2x příslušenství, fén terasa, kuchyňka nebo kuchyňský kout.


Stravování: vlastní nebo polopenze 

Polopenze: snídaně - formou bufetu, večeře - první den je pevné menu - vývar, hlavní chod, na další dny je výběr vždy ze 2-3 menu. Klient si vybírá, zda si dá polévku nebo dezert. Kvalitní chorvatská a mezinárodní kuchyně. Nápoje nejsou v ceně.

Snídaně: 7:00-10:00
Večeře: 18:00-20:00


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování v moderním a kompletně vybaveném apartmánu (nebo mobilhome) s kuchyňkou, balkon nebo terasa, příslušenství, povlečení, ručníky, závěr. úklid, doprava pohodlným autobusem s klimatizací*, bohatý cvičební a doplňkový program- než 25 lekcí s 6-ti kvalifikovanými instruktory (vybere si každý), 3-5h denně pod odborným vedením instruktorů (vhodné pro všechny váhové i věk. kategorie), dětský program vč. dárků a odměn, tombolu, pronájem cvičeb. prostorů s aparaturou (možnost cvičení také na pláži), pomůcky, služby delegáta, parkovací místo (v případě vlastní dopravy), WIFI a pojištění CK proti úpadku…navíc BONUS pro Vás!

Neobsazené lůžko: 2900 Kč

Stravování: vlastní nebo 7x snídaně formou bufetu / 1400Kč , 7x večeře 1900 Kč, 7x polopenze / 2700 Kč (večeře 3 chodová, první a druhý chod + dezert (1. den pevné menu, na další dny je výběr vždy ze 2-3 menu). Nutno objednat při objednávce.

CENA ZAHRNUJE i DÁRKOVOU POUKÁZKU NA MASÁŽ, VÝLET , KOSMETIKU nebo PEDIKÚRU. Obdrží DOSP.OS. při vyřízení zálohy do konce uzávěrky (do13.3.2020, ale může být již OBSAZENO)!

Cena za osobu nezahrnuje:povinný příplatek(na místě) – pobytová / lázeňská a klubová taxa vč. spotřeby energií (plyn, voda, el.) 16 EUR/os./pobyt vratná kauce 10 EUR/os. (na místě), klimatizace 20Eur/týden/apartmán.

BONUS pro Vás! V CENĚ NAVÍC DÁRKOVÁ POUKÁZKA dle Vašeho výběru z VARIANT(1-4): 1.MASÁŽ, 2.PEDIKŮRA/LÉČEBNÁ KŮRA, 3.Nově! KOSMETIKA nebo 4. VÝLET/Pula (histor. město, nákupy).
NUTNO NAHLÁSIT V REZERVACI.

Pro necvičící osoby: SLEVA 200 Kč.

Program: 3 – 5h DENNĚ CVIČENÍ pro všechny věk. kategorie, pro ZAČÁTEČNÍKY i POKROČILÉ, moderní a účinné formy: BODYFORM, BODYBALANCE, P-CLASS, AEROBIK, AQUAEROBIK, PILATES, FIT JÓGA, CHI-TONING, YOGALATES, PILATES REHABILITAČNÍ, TABATA, BŘIŠNÍ PEKÁČ a další.
Celkem je možno vyzkoušet více než 25 lekcí různých druhů s 6ti profesionálními instruktory!

V letošním roce nové zábavné téma "Kytičkový mejdan".

Dále je připraven bohatý dětský program (vč. cen a odměn).

Výlety: na místě u delegáta možno vybrat a zakoupit výlety (s výraznou slevou po okolí pro naší sk.!)

Doprava: autobusem nebo vlastní. Nástup. místo – Plzeň (popř. jiná místa po domluvě, min. počet osob 6) Bus - odjezd v PÁTEK VEČER (INFO s pokyny k odjezdu a pobytu vč. rozpisu lekcí cvičení, doplň. programu a výletů obdrží účastníci E-MAILEM cca týden před odjezdem).

PŘIHLÁŠKY: vzhledem k omez. počtu TYPŮ ubytování si CO NEJDŘÍVE REZERVUJTE MÍSTO v CK Beluga, Plzeň♥ (www.ckbeluga.cz) na tel: 777158278, E-MAILEM na info@ckbeluga.cz popř. u INSTRUKTORŮ v pravidel. LEKCÍCH CVIČENÍ – VIZ KONTAKTY NÍŽE! ÚHRADA ZÁLOHY 1.5OO Kč / osoba (do týdne od rezervace) PŘEVODEM NA ÚČET CK (popř. HOTOVĚ u instrukt.)

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK nejpozději do 13. 3. 2020 (později jen po dohodě!) DOPLATEK ZÁJEZDU DO 30.4.2020.

FOTO z našich minulých akcí na FACEBOOK-ALBA (Svobodova Gabriela), podrob. INFO+FOTO rádi zašleme…kontaktujte nás…

Komplexní pojištění Union: 24 Kč/osoba/den

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 50 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku