LETNÍ DOVOLENÁ U MÓÓŘE S GÁBINOU SVOBODOVOU

CHORVATSKOIstrieFažana


fotogalerie CHORVATSKO Istrie Fažana
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

JEDINEČNÝ PROGRAM! OD 5290 KČ

KAPACITA OMEZENA - NEVÁHEJTE!

K dispozici: 0 m od pláže, animační programy, bazén, dětský bazének, klimatizace, WIFI

Poloha: apartmánový komplex Bi Village se nachází přímo na mořském pobřeží, jedná se o nově vybudovaný turistický komplex poblíž Puly a ostrova Brioni, blízko města Valbandon na silnici do Fažany. Je obklopen borovým lesem a středomořskou vegetací.
Vybavenost a služby: v resortu Bi Village jsou k dispozici tři restaurace, sedvič bar, supermarket, pizzerie, bar, směnárna, v recepci WIFI zóna (za poplatek), tři venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, tenisové kurty, škola potápění, škola windsurfingu, půjčovna kol, vodní sporty. Pro děti jsou zde připravované bohaté animace, které nabízí sportovní hry. Je zde mini-klub,  junior-klub, večerní akce a další.
Ubytování:
M60 - apartmán cca 51 m2 - pro 4 osoby, blízko pláže a jednoho z bazénů, 2 ložnice, každá se 2 oddělenými lůžky, v obývací části je pohovka (délka cca 150 cm), kompletně vybavená kuchyně se sporákem, dřezem, mikrovlnnou troubou, koupelna s WC a fénem, SAT/TV, příslušenství, terasa se zahradním nábytkem, kuchyňka nebo kuchyňský kout. Páté lůžko se nachází v kuchyňské části - viz. plánek.
M90 - apartmán cca 61 m2 - pro 6 osob (minimální obsazenost 6 osobami), renovované, situované u bazénů nebo v centrální části komplexu, mají cca 61 m2, zděné apartmány, 2 ložnice, každá se 2 oddělenými lůžky, v obývací části rozkládací
pohovka pro 2 osoby, kompletně vybavená kuchyně se sporákem, dřezem, mikrovlnnou troubou,
koupelna s WC, SAT/TV, 2x příslušenství, terasa se zahradním nábytkem, kuchyňka nebo kuchyňský kout.

M95 - apartmán cca 77 m2 - pro 7-8 osob (minimální obsazenost 7 osobami) - velmi pěkně vybavené, obývací pokoj s pohovkou pro 2 osoby, 3 ložnicepro 2 osoby (mohou být manželská lůžka, ale lze i rozdělit), 2x příslušenství, fén terasa, kuchyňka nebo kuchyňský kout.
Mobilhomy -  cca 25 m2 - pro 4 osoby – 1 ložnice s manželským lůžkem (130 x 190 cm), 1 ložnice se
2 oddělenými lůžky (65x 190), obývací pokoj s kuchyňským koutem, příslušenství, terasa se
zahradním nábytkem, kuchyňka nebo kuchyňský kout.

Stravování: vlastní nebo polopenze 

Polopenze: snídaně - formou bufetu, večeře - 3 chodová, první chod, druhý chod a dezert, první den je pevné menu - vývar, jeden chod s masem a dezert, na další dny je výběr vždy ze 3 menu.

Snídaně: 7:00-10:00
Večeře: 18:00-20:00

LETAK_LETO_2019

Osoba, 7 nocí bez stravy, cvičební program, vlastní dopravou

termín15.06.
22.06.
Dítě 3-12 v chaletu5 290
Dospělý v chaletu5 790
Dítě 3-12 let v mobilhome4 790
Dospělý v mobilhome5 290
Počet nocí7

Osoba, 7 nocí bez stravy, cvičební program, autobusem
termín14.06.
23.06.
Dítě 3-12 v chaletu6 490
Dospělý v chaletu6 990
Dítě 3-12 let v mobilhome5 990
Dospělý v mobilhome6 490
Počet nocí 7


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování v moderním a kompletně vybaveném apartmánu (nebo mobilhome) s kuchyňkou, balkon nebo terasa, příslušenství, povlečení, ručníky, závěr. úklid, doprava pohodlným autobusem s klimatizací*, bohatý cvičební a doplňkový program- než 25 lekcí s 5-ti kvalifikovanými instruktory (vybere si každý), 3-5h denně pod odborným vedením instruktorů (vhodné pro všechny váhové i věk. kategorie), dětský program vč. dárků a odměn, tombolu, pronájem cvičeb. prostorů s aparaturou (možnost cvičení také na pláži), pomůcky, služby delegáta, parkovací místo (v případě vlastní dopravy), WIFI a pojištění CK proti úpadku…navíc BONUS pro Vás!

Neobsazené lůžko: 2900 Kč

Stravování: vlastní nebo 7x snídaně formou bufetu/1400Kč , 7x večeře 1900 Kč, 7x polopenze/2700 Kč (večeře 3 chodová, první a druhý chod + dezert (1. den pevné menu, na další dny je výběr vždy ze 2-3 menu). Nutno objednat při objednávce.

CENA ZAHRNUJE i DÁRKOVOU POUKÁZKU NA MASÁŽ, VÝLET nebo PEDIKÚRU. Obdrží DOSP.OS. při vyřízení zálohy do konce uzávěrky (do 15. 3. 2019, ale může být již OBSAZENO)!

Cena za osobu nezahrnuje:povinný příplatek(na místě) – pobytová / lázeňská a klubová taxa vč. spotřeby energií (plyn, voda, el.) 16 EUR/os./pobyt vratná kauce 10 EUR/os. (na místě), klimatizace 20Eur/týden/apartmán

Program: 3 – 5h DENNĚ CVIČENÍ pro všechny věk. i váhové kategorie, ZAČÁTEČNÍKY i POKROČILÉ, moderní a účinné formy: BODYFORM, BODYBALANCE, P-CLASS, AEROBIK, PILATES, FIT JOGA, SLOW FIT TONING, DYNAMIK A KRUHOVÝ TRÉNINK, CHI-TONING, POWER STRETCH, PORT DE BRAS, FITNESS TOWEL, “BŘIŠNÍ PEKÁČ“, TABATA, CROSS-FIT, ZUMBA, POWER YOGA, YOGALATES, PROBLÉM. PARTIE dále PILATES REHABILITAČNÍ - ZDRAVÁ ZÁDA, TOTAL BODY, „HVĚZDNÁ PÁRTY“ Téma: Nově - „KLOBOUČKOVÝ MEJDAN“, dále DĚTSKÝ PROGRAM (vč. cen a odměn pro „všechny malé i velké“)…v případě zájmu BĚŽECKÝ TRÉNINK, AQUAEROBIK (v moři) atd… Můžete si zacvičit a vyzkoušet VÍCE než 25 LEKCÍ různých druhů a forem s několika instruktory! V místě pobytu bude možné využít profesionál. kosmetických a masérských služeb za výhod. ceny (již od 150Kč)!

Výlety: na místě u delegáta možno vybrat a zakoupit výlety (s výraznou slevou po okolí pro naší sk.!)

Doprava: autobusem nebo vlastní. Nástup. místo – Plzeň (popř. jiná místa po domluvě, min. počet osob 6) Bus - odjezd v PÁTEK VEČER (INFO s pokyny k odjezdu a pobytu vč. rozpisu lekcí cvičení, doplň. programu a výletů obdrží účastníci E-MAILEM cca týden před odjezdem)

PŘIHLÁŠKY: vzhledem k omez. počtu TYPŮ ubytování si CO NEJDŘÍVE REZERVUJTE MÍSTO v CK Beluga, Plzeň♥ (www.ckbeluga.cz) na tel: 777158278, E-MAILEM na info@ckbeluga.cz popř. u INSTRUKTORŮ v pravidel. LEKCÍCH CVIČENÍ – VIZ KONTAKTY NÍŽE! ÚHRADA ZÁLOHY 1.000 Kč (do týdne od rezervace) PŘEVODEM NA ÚČET CK (popř. HOTOVĚ u instrukt.)

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK nejpozději do 15. 3. 2019 (později jen po dohodě!) DOPLATEK ZÁJEZDU DO 10. 5. 2019.

Další INFO: SVOBODOVÁ Gabriela (Fitness Instruktor&Nike Team Leader PLZEŇ): T: 725 721 289, svo.gab@seznam.cz, Facebook, PŘINDOVÁ Jana (profes.instruktor PLZEŇ): T.: 603318047, jana.prindova@centrum.cz, VILÍMOVÁ Renča (profes. instruktor & masér BEROUN): T.: 603933006, vilimova.masaze@seznam.cz (www.fitmasazeberoun.cz), PAULUSOVÁ Markéta (profes.instrukt. BENEŠOV) T.: 606788402, ma.paulusova@seznam.cz Opět se můžete těšit na našeho skvělého HOSTA - BLAŽKOVOU Soňu - profes. instruktora z K. Varů (T: 604946073)

Na pohádkovou dovču zalitou sluníčkem se s Vámi těší instruktoři Gábi & Jani & Renča & Markét & HOST Sonička

FOTO z našich minulých akcí na FACEBOOK-ALBA (Svobodova Gabriela), podrob. INFO+FOTO rádi zašleme…kontaktujte nás…

Komplexní pojištění Union: 24 Kč/osoba/den

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 50 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku