Villaggio San Francesco °°°+

ITÁLIE Benátská riviéra Caorle Altanea


fotogalerie ITÁLIE Benátská riviéra Caorle Altanea
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

NÁDHERNÁ PRÁZDNINOVÁ VESNICE

K dispozici: aquapark v komplexu, dětské hřiště v komplexu, přímo u pláže

Poloha: prázdninové středisko leží necelých 10 km od Caorle směrem na Caorle Altanea a Duna Verde. Jedná se o uzavřený areál se všemi službami. Komplex leží přímo u pláže s pozvolným vstupem do moře, vzdálenost jednotlivých druhů ubytování je různá.

Ubytování
: na ploše 30 ha se nacházejí tři restaurace, bary, 4 soustavy bazénů, jeden z nich je přímo u pláže a plážové restaurace + bazén s tobogány Penelope v ceně pobytu a další bazén s tobogány za poplatek 3 EUR/dospělý, 4 EUR/dítě, dále sportovní centrum (s fotbalovým, basketbalovým, volejbalovým a beachvolejbalovým hřištěm, tenisovými kurty, minigolfem a posilovnou), zónu pro cross fit a obchodní centrum.

Animační programy (1. 5.–17. 9.) zajišťují zábavu pro děti i dospělé po celý den: aerobik na suchu i ve vodě, sportovní turnaje, hry na pláži, večerní zábavné programy (vedené v italštině, angličtině nebo němčině).
Animace u bazénů a moře jsou zdarma. Výjimku tvoří „Vodní svět“ s tobogány, tenisové kurty, minigolf a dětské zábavní centrum (motokáry, nafukovací hrady, trampolíny, prolézačky). Před areálem je zastávka místní linky – Venezia (zpáteční 21 €), Caorle (cca 1,4 €, v provozu do 10. 9.). V celé
oblasti je síť cyklostezek (na in-line bruslích lze dojet až do Caorle), poblíž se nalézá i moderní golfové hřiště.


Pokoje SKY pro 2 osoby - jsou vybaveny klimatizací, 2 oddělená lůžka, SAT/TV, fén, lednička, příslušenství, snídaně v ceně.

Mobilhomy STANDARD pro 4 osoby - jsou blízko u pláže - obývací část, kuchyňský kout, 1 ložnice s oddělenými lůžky (šířka lůžka 80 cm), 1 ložnice s manželským lůžkem, koupelna, WC, klimatizace, veranda se zahradním nábytkem.

Mobilhomy Venice Sea View pro 4 osoby - s výhledem na moře

Apartmány MINI pro 2-3 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, předzahrádka, veranda se zahradním nábytkem

Apartmány MIDI pro 3 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice se 3 oddělenými lůžky, příslušenství, předzahrádka, veranda se zahradním nábytkem

Apartmány STANDARD pro 4-5 osob
- jsou umístěny v řadových vilkách v klidné zelené zóně, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, 2 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, předzahrádka, veranda se zahradním nábytkem, páté lůžko za příplatek.

Apartmány SUPERIOR pro 4-6 osob - nově vybavené řadové vilky v klidné zelené zóně, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, 2 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, předzahrádka, veranda se zahradním nábytkem. 

Apartmány COMFORT PET pro 5 osob - v klidné zelené zóně, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 ložnice pro 2 osoby - 1 x oddělená lůžka, 1 x manželské, příslušenství, předzahrádka se zahradním nábytkem. 

Stravování: vlastní, možnost snídaně, polopenze nebo plné penze za příplatek.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za ubytovací jednotku zahrnuje: nájem, spotřeby energií, povlečení, 1 parkovací místo pro každou ubytovací jednotku, vstup do bazénu a sportovišť, povlečení, u pokoje Sky také snídani.

Pobytová taxa: povinná platba na místě 3,5 EUR/osoba/týden
Vratná kauce: 50 EUR/ubytovací jednotka

Autobusová doprava: 2100 Kč / osoba

Komplexní pojištění: B – 40 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku