Cvičení u moře se studiem JA, Villaggio San Francesco°°°°+

ITÁLIE Benátská riviéra Caorle


fotogalerie ITÁLIE Benátská riviéra CaorleFakultativní výlety
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

REZERVACE V PLNÉM PROUDU!

Cena 8990 Kč/osoba se cvičením

K dispozici: 0 m od pláže, animační programy, bazén, Bungalov, dětské hřiště

Poloha: prázdninové středisko leží necelých 10 km od Caorle směrem na Caorle Altanea a Duna Verde. Jedná se o uzavřený areál se všemi službami, které potřebujete pro spokojenou dovolenou. Komplex leží přímo u pláže s pozvolným vstupem do moře, vzdálenost jednotlivých druhů ubytování je různá.

Ubytování: na ploše 30 ha se nacházejí tři restaurace, bary, 4 soustavy bazénů, jeden z nich je přímo u pláže a plážové restaurace + bazén s tobogány Penelope v ceně pobytu – DOPORUČUJEME a další bazén s tobogány za poplatek 3 EUR/dospělý, 4 EUR/dítě, dále sportovní centrum (s fotbalovým, basketbalovým, volejbalovým a beachvolejbalovým hřištěm, tenisovými kurty, minigolfem a posilovnou), zónu pro cross fit a obchodní centrum. Animační programy (1. 5.–17. 9.) zajišťují zábavu pro děti i dospělé po celý den: aerobik na suchu i ve vodě, sportovní turnaje, hry na pláži, večerní zábavné programy. Animace u bazénů a moře jsou zdarma pro děti i dospělé. Výjimku tvoří „Vodní svět“ s tobogány, tenisové kurty, minigolf a dětské zábavní centrum (motokáry, nafukovací hrady, trampolíny, prolézačky). Před areálem je zastávka místní linky – Venezia (zpáteční 21 €), Caorle (cca 1,4 €, v provozu do 10. 9.). V celé oblasti je síť cyklostezek (na in-line bruslích lze dojet až do Caorle), poblíž se nalézá i moderní golfové hřiště.

Apartmány STANDARD pro 4-5-6 osob - jsou umístěny v řadových vilkách v klidné zelené zóně, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, 2 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, předzahrádka, veranda se zahradním nábytkem, minimální obsazenost 4 osobami.

Apartmány MINI pro 2-3 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, předzahrádka, veranda se zahradním nábytkem, min. obsazenost 2 osoby – jen omezený počet těchto apartmánů!

Apartmány MIDI pro 3 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice se 3 oddělenými lůžky, příslušenství, předzahrádka, veranda se zahradním nábytkem - min. obsazenost 3 osoby – jen omezený počet těchto apartmánů!

Mobilhomy STANDARD pro 4 osoby – cca 21 m2 - jsou blízko u pláže - obývací část, kuchyňský kout, 1 ložnice s oddělenými lůžky (šířka lůžka 80 cm), 1 ložnice s manželským lůžkem, koupelna, WC, klimatizace, veranda se zahradním nábytkem, minimální obsazenost 4 osobami. Popřípadě můžeme na vyžádání za příplatek nabídnout apartmány pro klienty, kteří chtějí cestovat se svými domácími mazlíčky:

Apartmány COMFORT PET pro 5 osob - v klidné zelené zóně, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 ložnice pro 2 osoby - 1 x oddělená lůžka, 1 x manželské, příslušenství, předzahrádka se zahradním nábytkem.

Stravování: vlastní, možnost snídaně, polopenze za příplatek.

Osoba, 7 nocí, autobusem, bez stravy, cvičební program

termín02.07.
11.07.
Dospělý8 990
Počet nocí7


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 7 nocí bez stravy, autobusovou dopravu, služby delegáta, povlečení, vstup do bazénu a sportovišť, animační programy.

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh a storna Union / typ B/ Turista – 300 Kč / osoba / pobyt nebo za 700 Kč pojištění A30 Pandemic, děti do 15 let za 500 Kč, ručníky a utěrky – nutno mít vlastní, klimatizaci.

Antigenní test provádí lékař na místě - přímo ve villaggio San Francesco, cena je 30 EUR/osoba.

Povinná platba na místě: pobytová taxa a spotřeby – 21 EUR/osoba bez rozdílu věku.

Vratná kauce: 100 EUR/apartmán

Místenka: možnost zvolit si konkrétní sedadlo v našich autobusech – 300 Kč

Slevy: vlastní doprava 1100 Kč, dítě do 4 let s lůžkem 500 Kč

Příplatky za stravování: snídaně – 1100 Kč / osoba / týden, polopenze – 3600 Kč / osoba / týden, plná penze – 5 100 Kč.

Neobsazené lůžko: 5300 Kč

Komplexní pojištění: B – 30 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 50 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku