LETNÍ DOVOLENÁ U MOOOŘE S G. SVOBODOVOU

ITÁLIE Benátská riviéra Caorle


fotogalerie ITÁLIE Benátská riviéra CaorleFakultativní výlety
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

Vhodné pro cvičící i necvičící, skupinky, páry, RODINY (s většími i menšími dětmi).

BONUS pro VÁS! V CENĚ NAVÍC DÁRKOVÁ POUKÁZKA

K dispozici: 0 m od pláže, animační programy, bazén, delegát v oblasti , dětské hřiště, pozvolný vstup do moře, tobogány v komplexu, vhodné pro děti

RESORT VILLAGGIO SAN FRANCESCO ****

TERMÍN: 16.06.-25.06.2023

PŘIHLÁŠKY: co nejdříve si rezervujte (vzhledem k omezenému počtu) svůj apartmán v CK Beluga - ONLINE nebo e-mailem na info@ckbeluga.cz nebo tereza.hruskova@ckbeluga.cz nebo na telefonu: 777 158 278 nebo 725 721 289 (popř. u svých instruktorů - kontakty v letáčku v GALERII)

Poloha: prázdninové středisko leží necelých 10 km od Caorle směrem na Caorle Altanea a Duna Verde. Jedná se o uzavřený areál se všemi službami, které potřebujete pro spokojenou dovolenou. Komplex leží v krásném prostředí mořského pobřeží obklopeného zelení a středomořskou vegetací - přímo u pláže s pozvolným vstupem do moře, vzdálenost jednotlivých druhů ubytování je různá.

Ubytování: na ploše 30 ha se nacházejí tři restaurace, bary, 4 soustavy bazénů, jeden z nich je přímo u pláže a plážové restaurace + bazén s tobogány Penelope v ceně pobytu – DOPORUČUJEME, dále sportovní centrum (s fotbalovým, basketbalovým, volejbalovým a beachvolejbalovým hřištěm, tenisovými kurty, minigolfem a posilovnou), zónu pro cross fit a obchodní centrum.

Animační programy (1. 5.–17. 9.) zajišťují zábavu pro děti i dospělé po celý den: aerobik na suchu i ve vodě, sportovní turnaje, hry na pláži, večerní zábavné programy. Animace u bazénů a moře jsou zdarma pro děti i dospělé. Výjimku tvoří „Vodní svět“ s tobogány, tenisové kurty, minigolf a dětské zábavní centrum (motokáry, nafukovací hrady, trampolíny, prolézačky). Před areálem je zastávka místní linky – Venezia (zpáteční 21 €), Caorle (cca 1,4 €, v provozu do 10. 9.). V celé oblasti je síť cyklostezek (na in-line bruslích lze dojet až do Caorle), poblíž se nalézá i moderní golfové hřiště.

Apartmány STANDARD pro 4-5-6 osob - jsou umístěny v řadových vilkách v klidné zelené zóně, 2 ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem, v případě 5lůžkového je v obývací části 1 lůžko, při 6 osobách v obývací části rozkládací gauč pro 2 osoby, koupelna s WC, předzahrádka, veranda se zahradním nábytkem, minimální obsazenost 4 osobami.

Apartmány MIDI pro 3 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice se 3 oddělenými lůžky, příslušenství, předzahrádka, veranda se zahradním nábytkem - min. obsazenost 3 osoby - jen omezený počet těchto apartmánů!
Na vyžádání za příplatek: možnost apartmánů pro klienty, kteří chtějí cestovat se svými domácími mazlíčky

Stravování: vlastní (přímo v resortu je OC nejen s potravinami + bary + restaurace);
možnost dokoupení - alespoň 20 přihlášených osob (nutno hlásit předem v CK):  7x snídaně - 1700 Kč nebo 7x polopenze - 4500 Kč

Snídaně: kontinentální s teplým nápojem (káva, mléko, čaj) + ovocná šťáva, brioška, chléb, máslo, džem, sýr, šunka, ovoce a jogurt.

Večeře: první chod (těstoviny) + druhý chod a příloha. - V tuto chvíli nemůžeme sdělit podrobnější menu, protože 30 dní před akcí nám bude sdělena přidělená restaurace - každá má svůj jídelní lístek. 

Doprava: vlastní nebo busem
Nástupní místo: Plzeň, odjezd v pátek večer - možnost zvolení si konkrétního sedadla - příplatek 300 Kč
Jiné nástupní místo - info v CK
MOŽNOST VOLBY - BUS nebo AUTO

DÁRKOVÁ POUKÁZKA: dle Vašeho výběru: výběr poukázky si prosíme nahlaste PŘI REZERVACI apartmánu v CK - masáž nebo výlet

Výlety: na místě u delegáta možno vybrat různé výlety (s výraznou SLEVOU pro naši skupinu)

Bohatý cvičební program: vybere si každý! Více než 25 různých oblíbených lekcí s 6ti profesionálními instruktory

V místě pobytu bude možné využít kvalitních doplňkových služeb - masáže, kosmetika, pedikúra ... za výhodné ceny pro naši skupinu!

PROGRAM: 3–5h denně cvičení pro všechny věkové kategorie, moderní a účinné formy např.: BODYFORM, BODBALANCE, P-CLASS, AEROBIK, AQUAEROBIK, PILATES, FIT JOGA, SLOW FIT TONING, DYNAMIK A KRUHOVÝ TRÉNINK, CHI-TONING, POWER STRETCH, PORT DE BRAS, FITNESS TOWEL, BŘIŠNÍ PEKÁČ, TABATA, CROSS-FIT, ZUMBA, POWER JOGA, KLIDNÁ JOGA, PROBLÉM. PARTIE, PILATES REHABILITAČNÍ, ZDRAVÁ ZÁDA, TOTAL BODY, KARIBSKÉ RYTMY, PILOXING, DEEPWORK, HVĚZDNÝ VEČER, PIRÁTSKÝ MEJDAN, DĚTSKÝ PROGRAM, BĚŽECKÝ TRÉNINK ... možnost přidání dalších druhů lekcí dle zájmu - ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!

Veškeré informace naleznete i v letáčku v galerii.

Osoba, 7 nocí, autobusová doprava, bez stravy, cvičební program, dětský program

termín16.06.
25.06.
Dospělý9 590
Počet nocí7

Osoba, 7 nocí, vlastní doprava, bez stravy, cvičební program, dětský program
termín17.06.
24.06.
Dospělý7 990
Počet nocí7


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 7 nocí bez stravy, služby delegáta, povlečení, závěrečný úklid, vstup do bazénu a sportovišť, animační programy, cvičební a doplňkový program, dárková poukázka (dospělá osoba při dodržení termínů platby zálohy a doplatku), Wi-Fi, tombolu, parkovací místo, klimatizaci (30h /týden) a pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh a storna Union / typ B/ Turista – 400 Kč / osoba / pobyt nebo za 700 Kč pojištění A30 Pandemic, děti do 15 let za 500 Kč, ručníky a utěrky – nutno mít vlastní.

Povinná platba na místě: pobytová taxa a spotřeby – 20 EUR/osoba bez rozdílu věku.

Vratná kauce:neplatí se

Místenka: možnost zvolit si konkrétní sedadlo v našich autobusech – 300 Kč

Slevy: dítě 3-12 let - 500 Kč, necvičící - 200 Kč, vlastní doprava - 1600 Kč
DÍTĚ DO 3 let ZDARMA (bez nároku na lůžko)

Příplatky za stravování: snídaně – 1700 Kč / osoba / týden, polopenze – 4500 Kč / osoba / týden

Neobsazené lůžko: 5250 Kč

ÚHRADA ZÁLOHY 2000 Kč/osoba DO TÝDNE OD REZERVACE - PŘEVODEM NA ÚČET nebo HOTOVĚ u INSTRUKTORŮ!

PŘIHLÁŠKY NEJPOZDĚJI DO 31.03.2023

Komplexní pojištění: B – 40 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku