Rezidence Gran Mado °°°°

ITÁLIE Benátská riviéra Caorle


fotogalerie ITÁLIE Benátská riviéra CaorleFakultativní výlety
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

K dispozici: 150 m od pláže, aquapark v blízkosti, bazén, delegát v oblasti , klimatizace, kryté parkoviště, plážový servis v ceně, pozvolný vstup do moře, vhodné pro děti, vyhrazené parkovací místo v ceně

Poloha: zcela nový apartmánový komplex cca 150 m od pláže Spiaggia di Levante, cca 400 m od centra Caorle, supermarket cca 150 m, 300 m aquapark Aquafollie, 300 m od rezidence se konají sobotní dopolední trhy, 50 m větší supermarket a rybárna s denně čerstvými rybami.

Ubytování: jedno z nejkvalitnějších ubytování v Caorle. Rezidence disponuje bazénem pro dospělé s oddělením pro děti, venkovní sprchou, parkovištěm s vyhrazeným krytým parkovacím stáním pro každý apartmán v podzemní garáži. Je také vybavena sluneční terasou vedle bazénu.

A4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 přistýlky, příslušenství, balkon, terasa nebo předzahrádka.

B5 standard 
- obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, příslušenství, balkon.

B5 comfort - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, příslušenství, první patro s prostornou terasou.

B5 family obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, příslušenství, předzahrádka nebo střešní apartmán s prostornou terasou.

C7
– obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, 1 ložnice s palandou, příslušenství, balkon, terasa nebo předzahrádka.

Stravování
: vlastní.

Klienti mohou čerpat slevu na konzumaci v pizzerii vzdálené cca 50 m od ubytování.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za apartmán zahrnuje: nájem apartmánu, klimatizaci, závěrečný úklid, 1 vyhrazené parkovací místo, plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka/ apartmán), spotřeby energií.

Cena nezahrnuje: povlečení - vlastní nebo za příplatek.

Pobytová taxa: přesná výše v pokynech k odjezu

Autobusová doprava:

Komplexní pojištění: B – 40 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku