Rezidence Roberta °°°+

ITÁLIE Benátská riviéra Caorle


fotogalerie ITÁLIE Benátská riviéra CaorleFakultativní výlety
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

výborná poloha poblíž centra a pláže

K dispozici: 200 m od pláže, aquapark v blízkosti, bazén, delegát v oblasti , dětský bazének, klimatizace, plážový servis v ceně, pozvolný vstup do moře, rodinná dovolená, vhodné pro děti, vyhrazené parkovací místo v ceně

Poloha: nachází se ve vzdálenosti 150-200 m od pláže Levante v ulici Via Vicenza, 200 m od historického centra, aquapark Aquafollie - www.aquafollie.it je vzdálen 150 m (v provozu od 26.5.), větší supermarket je 300 m, centrum masáží, 200 m, restaurace 50 m, ovoce / zelenina 70 m, dětské hřiště 70 m, take away restaurace 70 m. V blízkosti (cca 70 m od rezidence) je sportoviště Nuova Caorle, které lze využít ke cvičení (sportovní skupiny), popř. tenisu viz. foto ve fotogalerii.

Ubytování: jedná se 6. sezónu fungující rezidenci tvořenou 2 budovami jeden uzavřený oplocený komplex. Apartmány jsou moderně vybaveny.Každý apartmán je vybaven pračkou, LCD TV, klimatizací v ceně pobytu.

B5 standard - obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, příslušenství, balkon.

B5 comfort - obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, příslušenství, balkon, orientace k bazénu.

B5 family - obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, příslušenství, předzahrádka nebo střešní apartmán s prostornou terasou.

C7 – 70 m – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, příslušenství, balkon nebo předzahrádka.

C8 – 90 m – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, 2 ložnice, každá s manželským lůžkem a palandou, 2 koupelny, 2 x WC, 2 x terasa.

Apartmány v přízemí mají předzahrádku, apartmány ve vyšších patrech balkon.
Bazén je rozdělen na část pro dospělé a oddělení pro děti, u bazénu jsou také sprchy náležící k bazénu a WC.
Bazén dodržuje odpolední siestu, je uzavřen 13:00 - 15:00 hod.
Stravování: vlastní.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za apartmán zahrnuje: nájem apartmánu, klimatizaci, závěrečný úklid, 1 vyhrazené parkovací místo, další parkovací místo na vyžádání zdarma (do vyčerpání kapacity),plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka/ apartmán), spotřeby energií, klimatizace.

Poznámka: povlečení - vlastní nebo za příplatek.

Pobytová taxa: přesná výše v pokynech k odjezdu


Autobusová doprava:

Komplexní pojištění: B – 40 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku