Villaggio dei Fiori °°°+

ITÁLIE Benátská riviéra Caorle


fotogalerie ITÁLIE Benátská riviéra CaorleFakultativní výlety
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

Bazén i plážový servis v ceně!

K dispozici: 250 m od pláže, bazén, klimatizace

Poloha: 250 m od písčité pláže Spiaggia di Levante, v klidné rezidenční zóně, velmi příjemný prázdninový komplex, poblíž obchodů a restaurací a sportovního centra (vedle komplexu), 500 m od aquaparku Aquafollie.

Ubytování: rezidenční komplex v klidné zóně je tvořen řadovými vilkami rozmístěnými kolem bazénu. Apartmány jsou moderně vybaveny, jsou většinou v přízemí. Komplex je uzavřený, vjezd je chráněn elektronickou závorou.Cca 400 m aquapark Aquafollie, 70 m větší supermarket.

A4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími lůžky (možno rozkládací pohovka a skříňové lůžko), příslušenství, balkon nebo terasa nebo předzahrádka.

B4 - obývací pokoj s kuch. koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon nebo terasa nebo předzahrádka. Některé apartmány tohoto typu mají k dispozici i páté lůžko v ceně, k dispozici na vyžádání.

C7obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, SAT-TV,  příslušenství, zahrádka

Apartmány jsou vybaveny TV, klimatizací, ke každému náleží jedno vyhrazené parkovací místo a plážový servis – 1 slunečník a 2 lehátka.

K vybavení patří bazén, který je rozdělen na část pro dospělé a oddělení pro děti.

Stravování: vlastní.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za apartmán zahrnuje: nájem apartmánu, klimatizaci, závěrečný úklid, 1 vyhrazené parkovací místo, plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka/ apartmán), spotřeby energií.

Cena nezahrnuje: povlečení - vlastní nebo za příplatek.

Pobytová taxa: přesná výše v pokynech k odjezdu

Autobusová doprava:

Komplexní pojištění: B – 40 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.




CK Beluga na facebooku