Villaggio Los Nidos°°°

ITÁLIE Benátská riviéra Lignano


fotogalerie ITÁLIE Benátská riviéra Lignano
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

Vhodné pro děti!

K dispozici: 250 m od pláže, animační programy pro děti , aquapark v blízkosti, bazén, WIFI

Poloha: villaggio, které nabízí veškeré zázemí, se nachází jen pár minut od centra letoviska Lignana, cca 250 metrů od pláže. V letovisku najdete další možnosti zábavy (obchody, restaurace, bary, akvapark Aquasplash, zábavný park Gulliverlandia, zoo Punta Verde, 18ti jamkové golfové hřiště), nedaleko villaggia minimarket, tabák a samoobslužná restaurace/pizzerie.

Ubytování: bazén pro dospělé s vířivkou, vyhřívaný bazén pro děti (oba bazény v provozu od cca 9.5. do 20.9.2015), 2 tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, Wi-Fi (v baru Albatros), menší posilovna, stolní tenis, dětský koutek, animační programy (cca 28.5. – 13.9.2015), 1 parkovací místo / apartmán, půjčovna jízdních kol (35 Eur/den).

Villaggio se skládá z 85 přízemních apartmánů typu Comfort a 79 apartmánů typu Le Rondini, které se nachází ve dvoupatrových budovách.
Bungalov Basic, Classic, Classic Plus je moderně a fuknčně zařízen a skládá se z ložnice s manželskou postelí, další ložnice s palandou a vstupní místnosti s kuchyňským koutem. Všechny apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, fénem, SAT TV, mikrovlnnou troubou, trezorem a terasou s posezením a venkovním krbem. Možnost pátého lůžka na vyžádání za příplatek. Plážový servis v ceně u Classic a Classic Plus v ceně.
Apartmán B4 Rondini - se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem a ložnice s manželskou postelí (u apartmánů v druhém patře je manželské lůžko + palanda). Všechny apartmány jsou vybaveny příslušenstvím, klimatizací,  SAT/TV, mikrovlnnou troubou, trezorem a terasou s posezením a venkovním krbem (apartmány v patře mají místo terasy balkon s krbem a posezením). U apartmánů v přízemí možnost pátého lůžka na vyžádání za příplatek.
Upozornění: Bungalovy a apartmány typu Le Rondini ve 2. patře mají výšku zdiva jen do cca 220 cm a jednotlivé pokoje v rámci těchto apartmánů tedy nejsou zcela oddělené. Apartmány nejsou vybaveny rychlovarnou konvicí.
Stravování: vlastní, možnost snídaně formou bufetu v otevřeném baru u bazénu, obědy a večeře v sousedním villaggiu Sabbiadoro cca 200 m - za příplatek.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za apartmán/bungalov zahrnuje: nájem apartmánu, povlečení, ručníky, spotřeby energií, převlékací kabinka na pláži, WIFI, klimatizaci, parkování, animační programy, u bungalovů Classic a Classic Plus plážový servis.

Cena nezahrnuje:pobytovou taxu ve výši 0,50 € / den / osoba od 12 let, závěřečný úklid 35 EUR / apartmán (klienti mohou uklízet sami).

Příplatky: 7x snídaně 1690 Kč/osoba, 7 x oběd nebo večeře - 2500 Kč / osoba, 7 x polopenze 3990 Kč / osoba.

Stravování je možné objednat i zaplatit až přímo na místě, popř. kombinovat s vlastním stravováním. Pračka a sušička - 4 EUR/1 várka praní.

Komplexní pojištění: B – 40 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku