Hotel Lacona ****

ITÁLIE ElbaLacona


fotogalerie ITÁLIE Elba Lacona
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

K dispozici: 0 m od pláže, klimatizace, přímo u pláže, WIFI

Poloha: hotel přímo u krásné pláže, leží mezi zelení v zálivu Lacona. Plážový servis mají klienti zahrnut v ceně pro každý pokoj.

Vybavení hotelu: nabízí venkovní bazén s vířivkou a 2 tenisové kurty. Lacona Hotel & Resort půjčuje horská kola, na nichž můžete poznávat okolní zelenou krajinu. Na pláži si lze vyzkoušet plachtění, windsurfing nebo potápění.

Vybavení pokoje: všechny pokoje mají shodný standard, jsou vybaveny klimatizací. Některé mají dlážděnou podlahu, některé koberec. Všechny mají satelitní TV a vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami, dále jsou vybaveny trezorem. Některé pokoje s možností 1-2 přistýlek, v případě 4lůžkové varianty vždy palanda.

Stravování: restaurace podává vybraná vína a klasickou italskou a mezinárodní kuchyni. polopenze – snídaně formou bufetu na stole nechybí sladké ani slané potraviny, domácí koláče, jogurt, sušenky a kompotované ovoce atd, večeře – italská a mezinárodní kuchyně, bufet předkrmů, zeleniny a příloh, dále 2 chody - výběr 2-3 prvních chodů a 2-3 druhých chodů, dezerty, k večeři v ceně karafa vína a vody. Možnost záměny večeře za oběd.

Informativně – vlastní doprava: lodě do Piombina na italskou pevninu vyplouvají z přístavů Portoferraio a Porto Azzurro. Oba jsou od hotelu vzdálené necelých 10 km. Parkování je na místě zdarma.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 10 nocí s polopenzí, leteckou dopravu Czech Airlines, místní transfery + trajekt, povlečení, ručníky, denní úklid, pojištění léčebných výloh a storna Union – typ A30, odbavené zavazadlo 23 kg, 1 příruční zavazadlo, plážový servis pro každý pokoj – 1 slunečník + 2 lehátka/pokoj, klubová karta., školení Hobosoft

Poznámka: pobytová taxa se v roce 2017 neplatí.

Slevy: vlastní doprava sleva 5500 Kč/osoba

Slevy na přistýlkách: dítě do 3 let na 3 nebo 4. Lůžku 13500 Kč, dítě 3-12 let na 3. lůžku 13500 Kč, dítě 3-12 na 4. lůžku 6000 Kč, dítě 12-18 na 3 nebo 4.lůžku 6000 Kč, dospělý 2500 Kč

Při nižším počtu osob v transferu možný příplatek - upřesnění v CK.

Komplexní pojištění: B – 40 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku