Villaggio San Lorenzo ***+

ITÁLIE GargánoVieste


fotogalerie ITÁLIE Gargáno ViesteFakultativní výlety
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

K dispozici: 0 m od pláže, animační programy, bazén, WIFI

Poloha: krásný komplex se nachází v klidném místě přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, přibližně 1 km od centra městečka Vieste, celý areál je uprostřed subtropické zahrady.

Ubytování: Rezidence Villaggio San Lorenzo nabízí ubytování v přízemních řadových vilkách. Cvičení bude probíhat v amfiteátru u bazénu.

C4 - apartmán je rozdělen na 2 ložnice, kuchyňku a obývací část, v každém apartmánu je k dispozici vlastní sociální zařízení, SAT/TV a terasa se zahradním nábytkem.
V resortu se nachází restaurace, bar, bazén a také víceúčelové sportovní hřiště.

Stravování: vlastní (možnost přiobjednat polopenzi)

Cvičební lekce: 2 - 3x denně (power jóga, ranní jóga, chi-toning, bodybalance, pilates, jógalátes, vitální jóga, port de bras, kruhový trénink, fit kalanetika, bodyforming, core trénink)  


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena zahrnuje:ubytování, autobusovou dopravu, cvičení 2-3x denně, WIFI připojení, spotřebu energií, závěřečný úklid, plážový servis, služby delegáta.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 4 EUR / osoba, ložní prádlo a ručníky (lze dokoupit - 11 EUR - ložní prádlo, 5 EUR - ručníky), klimatizaci možno objednat za příplatek 50 EUR / týden / apartmán

Komplexní pojištění: B – 40 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku