Hotel Aragonese ***

ITÁLIE IschiaIschia Ponte


fotogalerie ITÁLIE Ischia Ischia Ponte
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

Cena od 5 690 Kč / osoba

DÍTĚ DO 12 LET ZDARMA!

K dispozici: 600 m od pláže, delegát v oblasti , dítě zdarma

Poloha: hotel nacházející se v Ischia Ponte, pár minut od historického centra městečka a impozantního Aragonského hradu. Leží v klidném místě, 600 m od písčité pláže, 400 m od centra, v blízkosti hotelu jsou základní obchody. Nejbližší písčitá pláž je Spiaggia dei Pescatori a nedaleko je také pláž Cartaromana, kde do moře pramení teplé termální prameny a je odtud krásný výhled na protilehlý Aragonský hrad.

Vybavení hotelu: hala s recepcí, společenská místnost s TV, restaurace, venkovní termální bazén 34°C s vybavenou terasou, bar, sluneční terasa.

Vybavení pokoje: 2lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, příslušenstvím, telefonem, TV, většina s balkonem nebo terasou. Pokoje s výhledem na bazén nebo panoramatickým výhledem jsou za příplatek.

Stravování:
polopenze – formou bufetu (pečivo, máslo, marmeláda, suchary, salám/šunka, sýr; káva, , čaj, mléko, džus, na vyžádání vejce, ovoce atd.), večeře - servírovaná, jednotné menu (první chod, druhý chod s přílohou, desert).


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 7 nocí, 7 x polopenzí, služby delegáta.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 1 EUR/noc - taxa se může změnit, klienti budou informováni v pokynech k odjezdu. Příplatky za samostatný pokoj a výhled.

Letecká doprava:
za příplatek

Komplexní pojištění: B – 40 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku