Hotel Punta Imperatore****

ITÁLIE IschiaForio


fotogalerie ITÁLIE Ischia Forio
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

Cena od 10 890 Kč / osoba

PŘÍMO U POSEIDONOVÝCH ZAHRAD!

K dispozici: 100 m od pláže, bazén, delegát v oblasti , WIFI

Poloha: menší hotel skládající se ze dvou rovnocenných budov má ideální polohu, 100 m od pláže Citara a Poseidonových zahrad. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka s pravidelnými spoji do dalších části Ischie a také obchůdky a kavárny. 100 m od hotelu se nachází konečná zastávka autobusu, kterým je možné se dostat do centra města Forio nebo až do hlavního města Ischia Porto. Vyhlášené Poseidonovy lázně v těsné blízkosti, dostatek nákupních možností a večerní zábavy v centru Foria.

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, bar a restaurace, výtah, sluneční terasa s venkovním posezením, bazén s vodou teploty okolního prostředí, lehátka a slunečníky v ceně. WIFI ve společných prostorách hotelu zdarma. Parkoviště zdarma.

Vybavení pokoje: elegantně zařízené pokoje s vlastní koupelnou, fénem a sprchovým koutem. Na pokoji minibar, klimatizace, TV/SAT. Pokoje mají okno. Za příplatek výhled na moře, pokoje s výhledem na moře mají okno nebo balkon.

Stravování: polopenze - bohatý snídaňový bufet s nabídkou sladkých a slaných pokrmů, večeře - výběr ze 3 menu se zeleninovým bufetem. Fakultativně je možné doplatit plnou penzi.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 7 nocí s polopenzí, spotřeby energií, ložní prádlo, ručníky, denní a závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu - platba na místě.


Letecká doprava:
za příplatek

Komplexní pojištění: B – 40 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku