Rezidence Sirena Sea Side°°°

ITÁLIE Palmová riviéra Tortoreto Lido


fotogalerie ITÁLIE Palmová riviéra Tortoreto Lido
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

K dispozici: 50 m od pláže, klimatizace, WIFI

Poloha: pěkné moderně zařízené apartmány v domě pouhých 50 m od pláže a 2 km od vodního parku Onda Blue.

Ubytování: v domě je výtah, na vyžádání možnost parkování v garáži (za poplatek). Apartmány jsou vybaveny TV, pračkou, žehličkou a klimatizací (v ceně) a mají výhled na moře. Apartmány v přízemí mají velké zahrady. Možnost připojení WIFI.

C4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou pro 1 osobu, 1 malá ložnice pro 1 osobu, 1 ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon - tento apartmán nemá výhled na moře.

C5 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou pro 1 osobu, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice s palandou, příslušenství, balkon s výhledem na moře.

C6/7 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem a jedním vysunovacím lůžkem, 1 ložnice s palandou, příslušenství, balkon s výhledem na moře. 

Stravování: vlastní.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za apartmán zahrnuje: nájem apartmánu, spotřeby energií, WIFI, klimatizaci.

Cena nezahrnuje: povlečení - vlastní - nelze připlatit na místě. Závěrečný úklid provádějí klienti sami nebo za poplatek 50 EUR, vratná kauce 100 EUR/apartmán.

Autobusová doprava: 2590 Kč / osoba

Komplexní pojištění: B – 40 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku