Rosolina Mare Club°°°+

ITÁLIE Riviéra pod Benátkami


fotogalerie ITÁLIE Riviéra pod Benátkami
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

K dispozici: 0 m od pláže, animační programy, bazén

Poloha: velmi pěkné villaggio se nachází v klidné části poblíž piniového hájku, přímo u vlastní soukromé pláže, 700 m od centra Rosolina Mare. Pláž - zlatavý písek, prostorná volná i placená, pozvolný vstup do moře; na placené jsou WC a sprchy, pro děti prolézačky, kolotoče a další atrakce.

Ubytování:
Klientům nabízí bazén s dětskou a hydromasážní částí, který se nachází přímo na pláži, aqua aerobik, plážový volejbal a fotbal, stolní tenis, solární terasu s lehátky, dětské hřiště, různé animační programy, miniklub (3-12 let), hernu, fitness, prádelnu (za poplatek), půjčovnu kol (za poplatek), sál s TV, Wi-Fi a restauraci s pizzerií. Cvičení probíhá v amfiteátru, který je součástí komplexu.

Všechny bungalovy jsou příjemně a funkčně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV/SAT, mikrovlnnou troubu, venkovní posezení a parkovací místo.
Bungalow pro 4 osoby - ložnice s manželskou a patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem, příslušenství. Možnost páté osoby na rozkládacím lůžku v obývací části.

Vilka pro 5 osob - ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem, příslušenství.

Mobilhome pro 6 osob - ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem, příslušenství. 

Stravování: vlastní.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za apartmán/vilku/bungalov zahrnuje: nájem, spotřeby energií, plážový servis, klimatizaci, animační programy a miniklub pro děti.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 0,30 EUR/den/osoba nad 12 let. Povlečení vlastní nebo za příplatek 6 EUR/osoba/výměna. Závěrečný úklid provádějí klienti sami.

Vratná kauce: 50 EUR/ubytovací jednotka

Komplexní pojištění: B – 40 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku