Hotel a apartmány Kehida

MAĎARSKOKehidakustányKehidakustány


fotogalerie MAĎARSKO Kehidakustány Kehidakustány
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

TERMÁLNÍ LÁZNĚ

CVIČENÍ V CENĚ!

Zájezd do termálních lázní Kehidakustány - léčivé a zážitkové lázně Kehida (otevřené teprve v roce 2003) s vodní plochou 2 400 m2 uprostřed 3 ha parku disponují 13 vnitřními a venkovními bazény (teplota vody 21-38 °C), 94 m dlouhým tobogánem, venkovní kamikadze skluzavkou, "divokou řekou", brouzdalištěm pro děti a poolbarem. Léčivá termální voda neobsahuje radium a je vhodná i pro děti a osoby trpící na srdeční onemocnění. Má blahodárné účinky při podpůrné léčbě nervových, gynekologických a kožních onemocněních a při problémech pohybového ústrojí. VSTUPNÉ DO LÁZNÍ V HODNOTĚ 2 150 Kč V CENĚ ZÁJEZDU.

KOMPLEX PROŠEL REKONSTRUKCÍ.

Hotelový areál: hlavní hotelová budova Kehida s lázeňským komplexem, kde se podává také polopenze pro všechny hosty – a apartmánových dvojdomů

Holiday Village (min. počet pro obsazení je 4 osobami/apartmán). Toto ubytování je soukromějšího charakteru, prostorné apartmány (cca 90 m2) mají plně vybavenou kuchyň a obývací pokoj, 1 koupelnu v přízemí, 1 x oddělené WC, v prvním poschodí je jedna oddělená ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 oddělenými lůžky, koupelna s WC, venkovní terasa – kapacita omezena.

Pokoje superior – po rekonstrukci, vybavené stylovým novým vybavením, s vlastní koupelnou a WC

STRAVOVÁNÍ: polopenze (bohatý bufet, mezinárodní kuchyně, výběr dezertů)

CVIČENÍ: jóga, pilates, slow toning, ...

PROGRAM ZÁJEZDU:

2.6.- 1.den – Odjezd 6:00 hod. Ubytování v KEHIDAKUSTÁNY. Odpočinek v místních termálních lázních (http://kehidatermal.hu). Večeře, nocleh.
3.6. - 2.den – relaxace a cvičení v areálu hotelu. Nocleh.
4.6. - 3.den – snídaně, popř. koupání, v 11:00 hod. předání pokojů, odjezd do ČR. Příjezd ve večerních hodinách do ČR

Osoba, 2 noci, polopenze, autobus

termín02.06.
04.06.
pokoj6 500
apartmán5 800


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

V ceně: 2x ubytování, polopenze (bufet), cvičení používání hotelového županu, neomezený vstup do termálních lázní včetně saunového světa po celou dobu pobytu, lázeňský poplatek, zapůjčení kol, průvodce, autobusovou dopravu

Mimocenu :

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku