Glamping v Rakousku s Anetou!

RAKOUSKONattererseeNatterer See


fotogalerie RAKOUSKO Natterersee Natterer See
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

UŽIJTE SI PRODLOUŽENÝ VÍKEND!

ORIGINÁLNÍ UBYTOVÁNÍ!

SPORTOVNÍ PROGRAM!

Už jste zkusili Glamping = glamour camping neboli luxusní stanování? Pojďte vyzkoušet a spojte víkend se sportem a turistikou!

 

K dispozici: soukromé jezerní koupaliště, restaurace přímo v areálu, hřiště na plážový volejbal, vodní atrakce na jezeře, WIFI

Poloha: rakouské Tyrolsko, camping je pouhých 7 km od hlavního města Alp Innsbrucku u jezera Natterer See, 2,6 km centrum obce Natters, jezero Natterer See pouhých 100 metrů z kempu, v okolí velké množství hor vhodných na turistiku

Vybavenost a služby: součástí kempu je restaurace Seerestaurant, market, společná kuchyně. Pokoje jsou vybaveny zásuvkami, vlastní koupelnou s ručníkem, malou soukromou terasou, WIFI připojení v celém kempu zdarma, bohaté sportovní vyžití přímo v kempu, hřiště na plážový volejbal, fitness, stolní tenis, aquapark, animační programy, večerní zábavní programy, možnost venkovního posezení

Ubytování: je možné v GLAMPINGOVÝCH STANECH LION (pro 2 osoby), ZEBRA A HIPPO (pro 3 osoby), GIRAFFE (pro 4-6 osob), vlastní koupelna, terasa s vybavením, k dispozici ručníky, fén, kuchyňka.

Typ Giraffe je největší – má 1 ložnici s manželským lůžkem, 1 velkou podkrovní místnost = ložnici se 4 samostatnými lůžky.


Stravování:
možnost nákupu potravin a čerstvého pečiva v malém obchůdku přímo v kempu, v kempu je také restaurace, kde je možnost si dát oběd či večeři, snídaně za příplatek 13,90 euro/osoba

Termín: 15.9. – 18.9.2022

Cena za osobu:

4700 Kč při obsazenosti 6 osobami

4900 Kč při obsazenosti 5 osobami

5700 Kč při obsazenosti 4 osobami

6700 Kč při obsazenosti 3 osobami

8300 Kč při obsazenosti 2 osobami


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 3 noci, cvičební program sAnetou, povlečení, ručníky, WIFI, slevová karta Innsbruck Welcome Card (zahrnuje také dopravu do Innsbrucku a mnoho slev)

Pobytová taxa: 2 EUR/den – platba na místě.

Rezervujte na webu www.ckbeluga.cz online nebo je možné se přihlásit na Facebooku CK BELUGA, na mailu info@ckbeluga.cz nebo telefonu 777158278.

Záloha při objednání 1000 Kč, doplatek do 10.9., můžeme také vystavit fakturu pro vašeho zaměstnavatele vpřípadě příspěvku na dovolenou.

Termín přihlášek do 10.9.2022, konání od 20 osob.

Pojištění: 30 Kč / den typ B Turista nebo covidové 70 Kč /den A30 Pandemic – nutno nahlásit a uhradit při objednávce.

Při větším počtu zájemců zajistíme dopravu např. 19 místným mikrobusem - cenu zkalkulujeme dle počtu zájemců o dopravu.

Komplexní pojištění: B – 40 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku