fotogalerie ŠPANĚLSKO Costa del Sol Benalmádena
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

K dispozici: 200 m od pláže, bazén, delegát v oblasti , klimatizace
Poloha: hotel se nachází v centru Benalmadeny, v blízkosti přístavu Puerto Marina, kterému se říká pro množství zátok Malé Benátky. Leží 200 m od pláže s pobřežní promenádou, pouhých 10 minut od vyhlášené části la Carihuela se spoustou rybích restaurací, nádhernou pláží a palmovým hájem.
Vybavení hotelu: komfortní 3* hotel superior, vstupní klimatizovaná hala s recepcí, 2 bary, TV místnost s obří obrazovkou, hotelová restaurace, stolní tenis, kulečník, kadeřnictví, jacuzzi, sauna a fitness s výhledem do zahrady, internet. Ve velké překrásné hotelové zahradě je bazén s lehátky a slunečníky a barem.
Vybavení pokoje:
2- lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, klimatizace, SAT-TV, telefon, fén, koupelna s WC, lednička (za poplatek - 3 Eur/noc), balkon. (na vyžádání možno zajistit rodinné pokoje pro 4 osoby – vždy 2 postele Queen size 1,35 m široké nebo Junior Suitu – oddělená obývací místnost s přímým výhledem na moře).
Stravování: polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive.
All inclusive zahrnuje: snídaně, oběd, večeře, dopolední snack (12:00-13:00), odpolední občerstvení (17:00-18:00), nápoje během těchto jídel (voda, víno, pivo, nealko nápoje), nápoje v baru od 11:00-23:00 (voda, nealko nápoje, víno, pivo, sangria, long drink (místní značky), whisky, rum, gin, vodka, brandy, likéry, káva, čaj....)


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena na osobu zahrnuje: 7 nocí s polopenzí / all inclusive - dle ceníku, leteckou dopravu, trasnfery v místě, služby delegáta, letištní a bezpečnostní taxy.

Cena nezahrnuje - navýšení palivového příplatku, pobytové taxy.

Příplatky: all inclusive 3430 Kč / 7 dní / dospělý, 1890 Kč / dítě do 12 let

Pořadatel zájezdu: CK INEX

Komplexní pojištění Union: cena za osobu do 15000 Kč – 24 Kč / osoba / den, nad 15 000 Kč – 36 Kč / osoba / den

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku