Resort Vacances Menorca****

ŠPANĚLSKOMenorcaCala Blanca


fotogalerie ŠPANĚLSKO Menorca Cala Blanca
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

K dispozici: 50 m od pláže, all inclusive, animační programy, bazén, delegát v oblasti , přímo u pláže, rodinná dovolená, vhodné pro děti, WIFI

Poloha: hotelový resort leží na klidném místě v zeleni, 50 m od písečné pláže Sa Caleta - jemmý písek, pozvolný vstup do moře, na okraji střediska Cala Blanca, asi 100 metrů od nejbližších obchůdků a restaurací. Město Ciutadella je vzdáleno 2 km od hotelu, autobusová zastávka 50 m od hotelu.

Vybavení hotelu: v resortu najdete vstupní halu s recepcí a směnárnou, restaurace, několik barů, internetový koutek (za poplatek), WIFI ve společenských prostorách u recepce (zdarma), prádelnu (za poplatek), hernu. Za poplatek: sauna, jacuzzi, posilovna. V zahradě jsou hostům k dispozici terasy na opalování, několik venkovních bazénů, lehátka a slunečníky u bazénů, skluzavka/tobogán, dětské atrakce. Hotel pořádá denní i večerní animační programy.

Vybavení pokoje: pokoje apartmánového typu (ložnice a oddělená obývací místnost s kuchyňským koutem – 2 elektrické vařiče, mikrovlnná trouba, lednice, základní nádobí) s možností přistýlky. Klimatizace/topení, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, trezor (za poplatek) a balkon nebo terasa.

Stravování: polopenze formou bufetu (nápoje v ceně - voda, víno, pivo), možnost dokoupení all inclusive..

All inclusive zahrnuje: plnou penzi formou bufetu, snacky od 11:00-12:30 a 17:00-18:00, nápoje od 10:30-23:00 - nealkoholické - ovocné džusy, coca cola, sprite, ovocné limonády, voda, kakao, čaj a káva, alkoholické - pivo, víno, gin, vodka, rum, whisky, brandy, vermuty, likéry (u všech pouze vybrané druhy a místní značky), pro děti zmrzlina.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena na osobu zahrnuje : 7 nocí s polopenzí/all inclusive, leteckou dopravu Praha - Menorca - Praha, transfer v místě pobytu, služby delegáta, pobytovou taxu, letištní a bezpečnostní taxy.

Cena nezahrnuje - navýšení palivového příplatku.

Příplatky: jednolůžkový pokoj - konkrétní výše dle termínu - od 800 Kč / den.

Pořadatel zájezdu: CK INEX

Komplexní pojištění Union: cena za osobu do 15000 Kč – 24 Kč / osoba / den, nad 15 000 Kč – 36 Kč / osoba / den

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku