Hotel Nigritella ***

ITÁLIECivetta Selva di Cadore


fotogalerie ITÁLIE Civetta Selva di Cadore
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

K dispozici: bazén, do 1 km od sjezdovek, soukromý hotelový skibus, WIFI

Poloha: hotel se nachází na klidném místě v Selva di Cadore / Santa Fosca, 1 km od sjezdovek Civetta / Dolomiti Superski, hotel má soukromý hotelový skibus – v ceně pobytu. Cca 150 m od hotelu je dětská poma pro nejmenší lyžaře začátečníky-

Skibus: zastávka před hotelem – soukromý hotelový skibus – 8 místný.  

Vybavení hotelu: recepce / velká lobby s TV, restaurace vyhrazená pro hotelové hosty, bar s TV, společenská místnost, dětský koutek, miniklub (od 4 do 12 let; v italském a anglickém jazyce), animační programy, wi-fi připojení k internetu, úschovna lyží a lyžařských bot, výtah, vyhrazené parkoviště, garážová stání* (počet míst omezen),

Vybavení pokoje: 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky nebo rodinné pokoje pro 4 osoby (manželské lůžko a palanda nebo 2 samostatná lůžka).  Pokoje mají vlastní příslušentví s WC, jsou vybaveny fénem, SAT/TV, telefonem, trezorem, miniledničkou, většina s balkonem a výhledem na hory. Hotel disponuje také několika apartmány pro 4-6 osob.

Sport a relaxace: vnitřní bazén – v ceně pobytu. Sauna, relaxační zóna, pára – max. pro 6 osob/vstup. Pro děti je k dispozici miniklub, hotel nově nabízí také hlídaní dětí – za příplatek.

Stravování: polopenze – snídaně formou bufetu, večeře – servírovaná, výběr z menu, dezert, salát. Lokální i mezinárodní kuchyně, 1 x týdně tématická večeře. Vybrané nápoje k večeři v ceně – voda, víno, nealkoholické nápoje.

Cena za osobu

termín16.02.
22.02.
Cena15 400


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 5 nocí, 5x polopenzi, povlečení, ručníky, 5denní skipas Civetta, autobusovou dopravu luxusním autobusem, vstup do bazénu, wellness, fitness, animační programy, mini klub, WIFI.

Slevy pro 3. a 4. lůžko: dítě 0-2 roky 6800 Kč, dítě 3-6 let 3400 Kč, dítě 7-11 let 1900 Kč, dospělý na přistýlce 1000 Kč.

Jednolůžkový pokoj za příplatek – na vyžádání.

Slevy na skipas:

Junior narozen po 30.11.2003 -1400 Kč

Senior narozen před 30.11.1954 – 200 Kč

Bimbo narozené po 30.11.2011 – 4800 KčCena za osobu nezahrnuje: pobytovou taxu 1 EUR/osoba/den - platba v recepci!

Komplexní pojištění: léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda po vyhrazených sjezdovkách 55 Kč/os./den, léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda i mimo vyhrazené sjezdovky 72 Kč/os./den.

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 50 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku