fotogalerie ITÁLIE Civetta Selva di Cadore
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

K dispozici: do 1 km od sjezdovek, WIFI

Poloha: rodinný hotel s cca 60 lůžky se nachází v Selva di Cadore / Zoldo Alto, cca 800 m od sjezdovek. Přímo před hotelem je dětská sjezdovka s pomou.

Skibus: hotel má soukromý skibus pro své hotelové hosty zdarma.

Vybavení pokoje: 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, s možností 1–2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny SAT/TV, telefonem, některé mají balkon. Většina pokojů v hotelu je vzhledem ke kategorii 3* nadstadardně prostorných.

Sport a relaxace: možnost využívat za poplatek bazén a wellness v sousedním hotelu Nigritella (50 m)

Vybavení hotelu: 3* rodinný hotel. Vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, jídelna, úschovna lyží a lyžařských bot. Klienti mohou za poplatek využívat bazén a relaxační centrum přilehlého hotelu Nigritella, který se nachází 50 m od Principe.

Stravování: polopenze - snídaně formou bufetu, večeře- salátový bufet, 2 chody - výběr z menu, dezert.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 5 nocí spolopenzí, 5denní skipas Civetta, povlečení, ručníky, denní úklid, autobusovou dopravu, soukromý skibus, WIFI

Slevy pro 3. a 4. lůžko:

dítě 0-4 roky 6000 Kč

dítě 5-12 let 3000 Kč

dospělý na přistýlce 200 Kč

Jednolůžkový pokoj za příplatek – na vyžádání.

Slevy na skipas:

Junior narozen po 30.11.2003 -1400 Kč

Senior narozen před 30.11.1954 – 200 Kč

Bimbo narozené po 30.11.2011 – 4800 Kč


Cena nezahrnuje: 1 EUR/osoba od 13 let/den - platba na místě. Vstup do bazénu v hotelu Nigritella 8 EUR/osoba, 12 EUR/wellness.

Komplexní pojištění: léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda po vyhrazených sjezdovkách 55 Kč/os./den, léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda i mimo vyhrazené sjezdovky 72 Kč/os./den.

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku