fotogalerie ITÁLIE Kronplatz / Jižní Tyrolsko Brixen
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

Poloha: Brixen – cca 7 km Plose, 50 km Kronplatz, 40 km Ratschings. 1,2 km od hotel je vodní centrum Aquarena Brixen - www.acquarena.com

Vybavení hotelu: hotel s přátelskou atmosférou. Vstupní hala s recepcí, jídelna, hospůdka / společenská místnost k večernímu posezení – možnost konzumace také vlastních nápojů, úschovna lyží a lyžařských bot, parkoviště u hotelu-do vyčerpání kapacity.

Sport a relaxace: wellness centrum – sauna, mini vířivka, solárium – za příplatek

Vybavení pokoje: 2lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, příslušenstvím, TV, některé s balkonem.

Stravování: polopenze - snídaně formou bufetu s výběrem místních pochutin, např. špek, hrouda másla a podobně, večeře servírovaná -2 chody - výběr ze 2 menu, dezert. Hotel servíruje výbornou tyrolskou kuchyni s prvky italské, doporučujeme pro labužníky.

Program:

1.3. ranní odjezd z Plzně, denní přejezd, ubytování, večeře, nocleh

2.3. snídaně, lyžování

3.3. lyžování

4.3. lyžování

5.3. lyžování, odjezd do ČR

6.3. příjezd do Plzně

Cena za osobu

termín01.03.
06.03.
Cena 7 600


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 4 noci spolopenzí, autobusovou dopravu, povlečení, ručníky, denní a závěrečný úklid, služby delegáta.

Skipas – 4denní lyžování - naceníme dle výběru skiareálů podle aktuálních cena na sezónu 2020 – doporučujeme 2 x Plose, 1 x Ratschings, 1 x Kronplatz

Vlastní doprava: sleva 1000 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 1500 Kč

Cena za osobu nezahrnuje:Pobytová taxa – platba na místě 1,9 EUR/den/ osoba nad 12 let

Komplexní pojištění: léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda po vyhrazených sjezdovkách 55 Kč/os./den, léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda i mimo vyhrazené sjezdovky 72 Kč/os./den.

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku