fotogalerie ITÁLIE Marilleva / Folgarida Marilleva 1400
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

PŘÍMO NA SJEZDOVCE!

K dispozici: animační programy, bazén, miniklub, přímo u sjezdovek, sauna, WIFI

Poloha: nachází se přímo u kabinové lanovky v Marilleva 1400, přímo na sjezdovce.

Sport a relaxace: bazén, fitness, sauna, relaxační zóna

Vybavení hotelu: rezidence je ideální ubytování pro všechny, kteří chtějí strávit zimní dovolenou na lyžích s rodinou nebo s kamarády, bez docházení daleko na sjezdovku. Komplex organizuje pro klienty animační programy. K vybavení patří konferenční sál, piano bar,  herna, úschovna lyží a lyžařských bot, prádelna na žetony, lékařská ordinace, parkoviště.
HOTEL - ubytování v apartmánech s polopenzí a hotelovým servisem
APARTMÁNY - ubytování v apartmánech bez stravy s možností si připlatit večeře na místě.

Vybavení pokoje:
A2/3 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2lůžkem, popřípadě dalším lůžkem, příslušenství.

A4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem 2lůžkem, palandou, příslušenství.
B4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2lůžkem, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, příčka mezi obývací částí a ložnicí není zděná, je to posunovací stěna.
B5 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2-3 osoby, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, příčka mezi obývací částí a ložnicí není zděná, je to posunovací stěna
Apartmány jsou vybaveny TV.

Stravování: APARTMÁNY - vlastní s možností večeří za příplatek v recepci, HOTEL - polopenze. Snídaně i večeře formou bohatého bufetu - snídaně - jogurty, ovoce, výběr z uzenin, vajíčka apod. - večeře - formou "all you can eat" - salátový a předkrmový bohatý bufet, výběr z cca 5 prvních a 5 druhých chodů, výběr z dezertů a ovoce, vynikající kuchyně.

Osoba, 2 noci, polopenze, skipas, autobus

termín02.02.
06.02.
Dospělý9 600


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

AUTOBUSOVÝ ZÁJEZD 1: odjezd Plzeň

Cena za osobu zahrnuje: 2 noci s polopenzí, 3denní skipas Marilleva / Folgarida, povlečení, ručníky, WIFI, animační program, mini klub, vstup do bazénu, sauny, vířivky a relaxační zóny, přivítání po lyžování s grilováním na sněhu a svařeným vínem, služby delegáta.

AUTOBUSOVÝ ZÁJEZD 2: odjezd Plzeň

Cena za osobu zahrnuje: 5 nocí, 5x polopenzi, povlečení, ručníky, WIFI, 5denní skipas Marilleva / Folgarida, autobusovou dopravu luxusním autobusem, animační program, miniklub, vstup do bazénu, sauny, vířivky a relaxační zóny.

VLASTNÍ DOPRAVA: pobyty sobota - sobota nebo neděle - neděle

HOTEL
Cena za osobu zahrnuje: ubytování, skipas dle ceníku, závěrečný úklid, polopenzi, povlečení, ručníky, miniklub, animační programy, WIFI, vstup do bazénu, sauny a relaxační zóny, fittnes.
APARTMÁNY
Cena za osobu zahrnuje: ubytování, skipas dle ceníku, závěrečný úklid, povlečení, ručníky, miniklub, animační programy, WIFI, vstup do bazénu, sauny a relaxační zóny, fitness.

Sleva na skipasy pro děti narozené po 30.11.2008 (mají skipas zdarma) juniory (narozené po 30.11.2000) a seniory (narozené před 30.11.1951) na vyžádání v CK.

Platba na místě: pobytová taxa

Komplexní pojištění: léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda po vyhrazených sjezdovkách 55 Kč/os./den, léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda i mimo vyhrazené sjezdovky 72 Kč/os./den.

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku