fotogalerie ITÁLIE Tonale / Ponte di Legno Ponte di Legno
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

K dispozici: do 1 km od sjezdovek, skibus, WIFI

Poloha: ubytování se nachází v Ponte di Legno, cca 700 m od centra, 1 km od nejbližších sjezdovek, stopa na běžky 500 m, skibus před ubytováním.

Vybavení hotelu: vhodné pro rodiny s dětmi a skupiny. Nedávno zrekonstruovaný komplex je vybaven recepcí, výtahem, jídelnou a restaurací, prostorem pro animace (může sloužit také jako společenská místnost), hernou, úschovnou lyží a lyžařských bot, garážemi, venkovním parkovištěm. WIFI zdarma ve společných prostorách.

Vybavení pokoje: celkem 23 pokojů vybavených v moderním stylu, 2lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, příslušenstvím, TV a fénem.

Stravování: polopenze - snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře servírované, bufet zeleniny, sýrů a ovoce. Možnost na místě využít i na obědy - za příplatek.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 7 nocí, 7 x polopenzi, 6denní skipas Tonale / Ponte di Legno, povlečení, ručníky, denní a závěrečný úklid.

Komplexní pojištění: léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda po vyhrazených sjezdovkách 55 Kč/os./den, léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda i mimo vyhrazené sjezdovky 72 Kč/os./den.

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku