fotogalerie RAKOUSKO Bad Kleinkirchheim Bad Kleinkirchheim
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

Ubytování se snídaní!

Krytý bazén zdarma!

Poloha: Klamberghof Burgstaller se nachází ve Feld am See, 5 minut chůze od jezera Brennsee a 10 km od Bad Kleinkirchheimu. Hotel je obklopený velkou zahradou s vyhřívaným venkovním bazénem. 

Vybavení hotelu: hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi, tenisový kurt, saunu a parní lázeň. Na místě je zahrada se sluneční terasou a dětským hřištěm. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, úschovna lyží a kol.

Vybavení pokoje: hotel Klamberghof zahrnuje pokoje s balkonem s výhledem na hory a bazén, kabelovou TV s plochou obrazovkou a koupelnou.

Sport a relaxace: kola si zde můžete půjčit zdarma. V hotelu Burgstallerhof si můžete zahrát stolní tenis nebo si zaplavat v krytém bazénu. V létě lze využívat veřejnou pláž u jezera zdarma.

Stravování: snídaně v ceně, polopenze za příplatek € 15,00.- za osobu, zahrnuje večeři, která se podává v partnerském hotelu, vzdáleném 350 metrů od ubytování Klamberghof Burgstaller.

Slevy: Děti do 3 let v pokoji rodičů zdarma, děti do 4 - 6 let v pokoji rodičů 10, - € na den, děti do 6-15 let v pokoji rodičů 50% sleva. 


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje:ubytováníse snídaní, vstup do bazénu, saun a páry.

Cena za osobu nezahrnuje: pobytová taxa – platba na místě 8 EUR/osoba nad 17 let/pobyt

Komplexní pojištění: léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda po vyhrazených sjezdovkách 55 Kč/os./den, léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda i mimo vyhrazené sjezdovky 72 Kč/os./den.

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku