fotogalerie RAKOUSKO Heiligenblut Heiligenblut
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

Cena za osobu 16200 Kč !

K dispozici: do 100 m od sjezdovek

Poloha: pěkný hotel ležící nedaleko centra vysokohorského letoviska Heiligenblut, jen cca 200 m od údolní stanice hlavní kabinové lanovky. Pouze 100 m od lyžařského vleku. Nad hotelem vede centrální sjezdovka. V blízkosti centra a obchodů. Z hotelu jsou krásné výhledy na okolní štíty a impozantní Grossglockner. Zastávka skibusu před hotelem. Klienti chodí na lyže pěšky, možnost si pronajmout ski deposit přímo u lanovky - za poplatek.

Vybavení hotelu: hostům je k dispozici recepce, bar, restaurace, WIFI, parkoviště. Krytý bazén je vzdálený 100 m od hotelu.

Sport a relaxace: wellness se dvěma saunami a párou - v ceně pobytu. Krytý bazén je 100 m od hotelu.

Vybavení pokoje: Dvoulůžkové pokoje, některé s možností jedné přistýlky, s příslušenstvím, fénem, SAT-TV, některé s balkónem.

Stravování: polopenze - mezinárodní kuchyně s prvky místních specialit, skládá se ze 4-chodového menu - předkrm, polévka, vyběr z hlavního jidla, desert. Možnost změny podávání polopenze v sezóně 2021 na bufetovou - bude upřesněno.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 5 nocí s polopenzí, 5denní skipas Heiligenblut, autobusovou dopravu, služby delegága, vstup do sauny, vstup do 100 m vzdáleného bazénu.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu - platba na místě - 10 EUR/osoba.

Pozn. denní přejezd

Program:

1. den - odjezd z ČR, denní přejezd do Rakouska, ubytování, večeře, nocleh

2. - 5. den - lyžování

6. den - snídaně, lyžování, poté odpledne odjezd do ČR

7. den - příjezd do ČR

Komplexní pojištění: léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda po vyhrazených sjezdovkách 55 Kč/os./den, léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda i mimo vyhrazené sjezdovky 72 Kč/os./den.

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku