Hotel Brennerspitz****

RAKOUSKOStubaitalNeustift


fotogalerie RAKOUSKO Stubaital Neustift
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

Předvánoční lyžování na ledovci!

Relaxace ve vířivce!

K dispozici: 15 km od sjezdovek, bazén, sauna, Wellness, WIFI

Poloha: 4hvězdičkový Hotel Brennerspitz se nachází v obci Neustift ležící v tyrolském údolí Stubaital, jen 15 km od ledovce.

Hotel je obklopený svěžími horskými pastvinami, alpskými lesy zalitými sluncem a zasněženými vrcholky a poskytuje ubytování v pohodlných pokojích. Dále zde najdete 2 výtahy, dětskou hernu, venkovní hřiště, místnost s kulečníkem, místnost se stolním tenisem a fitness centrum.

Vybavení pokoje: 1/2/3/4lůžkové komfortně vybavené pokoje s koupelnou a WC, některé s balkonem. K vybavení patří fén, WIFI, minibar, telefon, trezor.

Sport a relaxace: wellness centrum zahrnuje nádherný krytý bazén, vířivku, tureckou parní saunu, parní saunu se slanou vodou, klasickou saunu, solárium, infračervenou kabinu i Kneippův chodník (masáže jsou dostupné na objednávku).

Každý týden se koná setkání s majiteli hotelu, při kterém se podávají koktejly na uvítanou. V baru pak můžete strávit příjemný večer se sklenkou dobrého rakouského vína.

Stravování: polopenze – snídaně formou bohatého bufetu, večeře servírované o několika chodech, tématické večery, salátový a předkrmový bufet. Hotel servíruje lokální a mezinárodní kuchyni. Možnost bezlepkového a vegetariánského menu na vyžádání.

Předvánoční lyžování, cena za osobu, 3 noci s polopenzí

termín25.11.
28.11.
Dospělý6 900


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 3 noci ve 2/3/4lůžkovém pokoji s delikátní polopenzí, vstup do bazénu a wellness.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 2,8 EUR/osoba/den - platba v recepci.

Komplexní pojištění Union: léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda po vyhrazených sjezdovkách 55 Kč/os./den, léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda i mimo vyhrazené sjezdovky 72 Kč/os./den.

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 50 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku