Hotel Silvestri ***

ITÁLIELivignoLivigno


fotogalerie ITÁLIE Livigno Livigno
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

K dispozici: do 200 m od sjezdovek, do 500 m od sjezdovek, skibus

Poloha: lokalita Carosello 3000, cca 200 m od lanovky propojující Carosello 3000, skiareál Mottolino 2,5 km, zastávka skibusu před hotelem, 50 m nejbližší obchody a restaurace, nejbližší supermarket cca 200 m. Hotel byl renovován v roce 2015, má 2 části - 2* a 3* křídlo.

Skibus: 0 m.

Vybavenost a služby:2* a 3* rodinný hotel se skládá ze 2 budov. Recepce, restaurace, úschovna lyží a lyžařských bot, prostorné parkoviště před hotelem, místa do vyčerpání kapacity, garáž za poplatek, společenská místnost, WIFI zdarma.

Sport a relaxace: vodní svět Aquagranda 3,5 km, zastávka skibusu přímo před hotelem a výstup před Aquagrandou.

Vybavení pokoje: 2lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, příslušenstvím, SAT/TV, některé s balkonem. Jsou zařízeny v typickém horském stylu.

Stravování: polopenze – snídaně formou bufetu, večeře – výběr z menu, první chod těstoviny / noky, apod. , druhý chod – maso, dezert, salátový bufet. Výborná kuchyně, doporučujeme vyzkoušet místní speciality kraje Alta Valtellina.

Osoba, 2 noci, polopenze, skipas

termín11.01.
14.01.
Dospělý11 200


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 3 noci s polopenzí v 2denní skipas Livigno, WIFI.

Mimo cenu:možnou pobytovou taxu.

Komplexní pojištění: léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda po vyhrazených sjezdovkách 55 Kč/os./den, léčebné výlohy+pojištění na storno, jízda i mimo vyhrazené sjezdovky 72 Kč/os./den.

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku