Villaggio Arcobaleno°°°

ITÁLIE GargánoVieste


fotogalerie ITÁLIE Gargáno ViesteFakultativní výlety
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.


Poloha: velmi pěkné a oblíbené villaggio složené z jednopodlažních a dvoupodlažních řadových vilek se nachází u známé východní pláže „Spiaggia Castello“ přímo na pobřežní promenádě, která je propojena s historickým centrem. Ideální pro ty, kteří si přejí strávit krásnou a ničím nerušenou dovolenou uprostřed zeleně. Pláž 50 m, přístupná přes silnici, apartmány jsou vzdáleny od moře cca  - 250 - 400 m.

Ubytování: restaurace, pizzerie, bar, minimarket, WIFI připojení, bazén (1/6-22/9), sluneční terasa, whirlpool, dětský koutek, sportovní a animační programy (v italštině, 15/6-31/8), plážový volejbal, minifotbalové hřiště (za poplatek). Apartmány jsou moderně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace (polovina června - konec sprna), trezor, zahradní nábytek, barbecue.

C4 - obytná místnost s kuchyňským koutem, ložnice, pokoj se 2 lůžky, koupelna, veranda.

Stravování: vlastní.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za apartmán zahrnuje: spotřebu vody, plynu, elektřiny, závěrečný úklid, 1 vyhrazené parkovací místo, klimatizace, animační programy v hlavní sezóně., WIFI

Cena nezahrnuje: pračka 35 EUR/týden (jen pro typy A a B), pro děti do 2 let - pokud si klienti přivezou vlastní postýlku, zaplatí poplatek 30 EUR, v případě pronajaté od villaggia 40 EUR, plážový servis - 50-100 EUR dle termínu - upřesnění v CK. Povlečení 11 EUR/osoba/výměna.

Autobusová doprava: 2790 Kč / osoba

Komplexní pojištění: B – 40 Kč/den/ osoba bez rozdílu věku, A30 Pandemic – 70 Kč /dospělý, 50 Kč / dítě do 15 let

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku