CK Beluga na facebooku

JAK REZERVOVAT A OBJEDNAT POBYT

Vážení klienti,

pro snadnější orientaci při objednání pobytu jsme pro Vás připravili stručný návod:

1. REZERVACE POBYTU:


• Rezervace prostřednictvím webových stránek:

Odeslání nezávazné objednávky je možné provést kliknutím na cenu, kterou najdete u požadovaného termínu v cenových tabulkách u každé, námi nabízené kapacity. Vyplňte požadované údaje a odešlete Váš požadavek. O volné kapacitě Vás budeme zpětně informovat e-mailem.


• Rezervace a konzultace prostřednictvím telefonu nebo e-mailu:
V případě, že si nevíte rady s výběrem dovolené, objednáním pobytu prostřednictvím našich webových stránek, nenajdete v naší nabídce Vaše oblíbené pobytové místo nebo máte speciální požadavek, ochotně Vám pomůžeme a poradíme.

Jsme jsme Vám k dispozici nepřetřžitě. a na Vaše dotazy Vám rádi odpovíme na tel: +420 777 158 278 nebo na emailu info@beluga.cz.


2. ZÁVAZNÉ OBJEDNÁNÍ POBYTU:

V případě zájmu o objednání pobytu obdržíte na Vaši e-mailovou adresu informační dopis s veškerými informacemi potřebnými k vyplnění cestovní smlouvy/ závazné přihlášky. Spolu s ním Vám zašleme i odkaz na vyplnění elektronické přihlášky, popřípadě najdete přihlášku v elektronické podobě na našich webových stránkách ve formátu xls, je možné si jej uložit, vyplnit a poslat emailem jako přílohu.

Do prázdných kolonek doplníte nezbytné údaje (Vaše jméno, telefon, e-mailovou adresu, jména spolucestujících osob, datum narození, příp. termín pojištění a způsob úhrady), a to nejpozději do vypršení doby Vaší rezervace (standradně do druhého pracovního dne, rezervaci lze dle domluvy prodloužit).

Po vyplnění stačí odeslat cestovní smlouvu na info@ckbeluga.cz

Po zpracování Vaší přihlášky zašleme na Váš e-mail potvrzení rezervace pobytu s rozpisem plateb a termíny splatnosti.

Veškeré platby připsané na náš účet Vám zpětně potvrdíme na Vaši e-mailovou adresu. Při všech platbách používejte jako variabilní symbol Vaše REZERVAČNÍ ČÍSLO.


3. POKYNY K ODJEZDU:


Pokyny budou spolu s voucherem (poukazem na ubytování) zaslány cca 8-10 dní před odjezdem na Váš e-mail.

Pokud jste si objednali k pobytu také AUTOBUSOVOU DOPRAVU, a přesný čas odjezdu autobusu obdržíte cca 5 dní před odjezdem.