SPORT-RELAX VÍKEND V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH s G. Svobodovou

ČESKÁ REPUBLIKAMariánské LázněMariánské Lázně


fotogalerie ČESKÁ REPUBLIKA Mariánské Lázně Mariánské Lázně
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

VHODNÉ PRO CVIČÍCÍ I NECVIČÍCÍ!

K dispozici: bazén, dětské hřiště, dítě zdarma, relaxační centrum v komplexu, sauna, sportovní centrum, Wellness, WIFI

REZERVACE - POUZE PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU, a to na e-mail vikendy@ckbeluga.cz, vždy je nutné zaslat KÓDY vybraných cvičebních lekcí, které naleznete v letáčku v galerii, a UVÉST VYBRANOU BUDOVU hotelu (1. Hotel Butterfly nebo 2. Hotely "Koridor")!

POZOR! NOVÉ ČÍSLO ÚČTU (bude klientům zasláno v e-mailu s potvrzením rezervace a dalšími pokyny).

Sportovně relaxační víkend v Mariánských Lázních: hotely HVĚZDA-IMPERIAL-NEAPOL ****, CENTRÁLNÍ LÁZNĚ-MARIA SPA **** Hotely jsou propojeny koridorem. - HOTELY "KORIDOR"

Ubytování v hotelech "Koridor" dle velikosti skupiny - konkrétní hotel bude klientům přidělen před odjezdem.

HOTEL BUTTERFLY **** Hotel není propojen koridorem, na cvičení se musí přecházet venkem - cca 800 metrů. 

LUX HOTELY s BAZÉNEM, WELLNESS a FITNESS, BOHATÝ CVIČEBNÍ, DOPLŇKOVÝ A DOPROVODNÝ PROGRAM - cvičení je nutné si rezervovat společně s rezervací pokoje (viz program na letáčku v galerii), včetně více než 17 druhů cvičení pod vedením profesionálních lektorů.

Místo: Hotel Hvězda, Hotel Imperial, Hotel Neapol, Centrální Lázně-Maria SPA, Hotel Butterfly
Datum: 15.11.2024 - 17.11.2024
Cena:

    Hotel Butterfly
         Kč/dos. osoba
         Kč/ dítě ve věku 4-11,9 let
         ZDARMA dítě do 3,9 let

   SPA hotely propojené vnitřním koridorem
         Kč/dos. osoba
         Kč/ dítě ve věku 4-11,9 let
         ZDARMA dítě do 3,9 let

Na co se můžete těšit a co již máte v ceně pobytu?

Ubytování: 
Ubytování v komfortně vybavených pokojích, k dispozici jsou 2-3lůžkové pokoje. V pokojích je vždy vlastní sociální zařízení, SAT/TV, fén a připojení WIFI. Ve 3 lůžkových pokojích jsou 2 pevná lůžka a 1 přistýlka (stejná cena).

Sport a relax: vstup do Římských Lázní - vstup v ceně pouze pro klienty hotelů propojených koridorem; vstup do wellness, bazénu, sauny, whirpool; vstup do Aqua Wellness centra Hvězda (pro klienty z hotelů propojených koridorem) - klienti hotelu Butterfly mají v hotelu vlastní wellness bazén, saunu, whirpool i lázeňské procedury; neomezený vstup do fitness; taneční a poslechové večery
NOVĚ! Různé oblíbené masáže - za zvýhodněné ceny pro naší skupinu.


Stravování (v daném hotelu - dle ubytování): polopenze, snídaně - formou bohatého bufetu, večeře - formou bohatého bufetu.

Necvičící dospělá osoba má v ceně navíc: 1. PLNOU PENZI + RELAX. MASÁŽ. nebo 2. PLNOU PENZI + WELLNESS PEDIKÚRU nebo 3. PLNOU PENZI + TOMBOLU NAVÍC (možnost výhry pobytu!)  (Variantu 1-3 je nutno upřesnit při rezervaci pokoje!).

Cvičební program:  Více než 17 druhů cvičení a novinek - vybere si každý.  Z programu (v letáčku v galerii) si lze předem vybrat 4-5 lekcí různých druhů + navíc bonusy. Program cvičení v pátek začíná již v 15:30 hodin.

NOVĚ: Pilates clinic-fasciální stretching, port de bras (spojení strečinku a tance s baletními prvky), TAEBO - techniky bojových umění, JOGA clinic, pánevní dno, karibské rytmy

DALŠÍ SLUŽBY: Semináře, povídání. Dále se můžete těšit na taneční a poslechový večer s živou hudbou, bohatou tombolu, wellness pedikúru, termozábaly na ruce i nohy; prezentaci a prodej kvalit. sportovního oblečení, kosmetiky, šperků, kvalitních výživových doplňků; dětský koutek a dětské hřiště.

UBYTOVÁNÍ DLE VELIKOSTI SKUPINY (ZMĚNA HOTELU VE STEJNÉ ČI VYŠŠÍ KATEGORII HOTELU VYHRAZENA)

 


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena zahrnuje: 2 noci s bohatou polopenzí, cvičební i doplňkový program, vstup do wellness, fitness a aqua zóny a další položky jsou uvedeny v letáčku v galerii.

V ceně NENÍ ZAHRNUTO PARKOVNÉ! Parkování na vyhrazených místech za poplatek/parkovací dům cca 240 Kč/noc.
CK Beluga na facebooku