Cvičební dovolená s Anetou Chodorovou

CHORVATSKOIstrieFažana


fotogalerie CHORVATSKO Istrie Fažana
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

K dispozici: 0 m od pláže, animační programy, bazén, dětský bazének, WIFI

Ubytování: prázdninová vesnice Bi Village

Termín: 
29.06.2024-06.07.2024 AUTEM
28.06.2024-07.07.2024 AUTOBUSEM

Připravili jsme pro vás nabídku na sportovní kurz u moře na Istrii, jen 80 minut jízdy od chorvatských hranic, celkem cca 11 hodin jízdy z Plzně. V prázdninové vesnici s pozvolným vstupem do moře a oblázkovou pláží najdete výběr sportovišť, několik bazénů, pěkné vodní hřiště, úžasné lanové centrum*, vodní park Wibit*, pravidelné animační programy a spoustu další zábavy. Najdete zde také 2 bankomaty hned u recepce, supermarket a plážový obchod. 

Pozn. * za poplatek 

Bi Village je nově vybudovaný turistický komplex 7 km od Puly a ostrova Brioni, blízko města Valbandon na silnici do Fažany. Apartmánový komplex byl v roce 2000 vybudován od nuly podle nejmodernějších kritérií. Se svým rozmanitým vybavením, auto kempem, apartmány, bungalovy, upravenou pláží s mnohými možnostmi zábavy na vodě, třemi restauracemi a svými třemi novými bazény, Vaši dovolenou udělá nezapomenutelnou. Nachází se přímo na mořském pobřeží vedle starého rybářského městečka Fažana, naproti národnímu parku - ostrovům Brijuni, obklopený borovým lesem a středomořskou vegetací. Apartmánový komplex Bi Village je vzdálen pouze několik kilometrů od významného turistického, historického a kulturního střediska - města Puly, a díky přírodní kráse a klidu, je ideálním místem pro dovolenou na Istrii.

Prázdninová vesnice má několik sektorů, najdete zde ubytování v bungalovech (1 apartmán = 1 domek), mobilhomech několika kategorií a velikostí, část pro kempování a také tzv. glamping. Pro skupinu jsme připravili ubytování v bungalovech.

Poloha: Apartmánový komplex Bi Village se nachází přímo na mořském pobřeží, jedná se o nově vybudovaný turistický komplex poblíž Puly a ostrova Brioni, blízko města Valbandon na silnici do Fažany. Je obklopen borovým lesem a středomořskou vegetací.

Vybavenost a služby: V resortu Bi Village jsou k dispozici tři restaurace, sedvič bar, supermarket, pizzerie, bar, směnárna, v recepci WIFI zóna, tři venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, tenisové kurty, škola potápění, škola windsurfingu, půjčovna kol, vodní sporty. Pro děti jsou zde připravované bohaté animace, které nabízí sportovní hry. Je zde mini-klub,  junior-klub, večerní akce a další.

Ubytování: 
M90 - apartmán cca 61 m2 - pro 6 osob, renovované, situované u bazénů nebo v centrální části komplexu, mají cca 61 m2, zděné apartmány, 2 ložnice, každá se 2 oddělenými lůžky, v obývací části rozkládací
pohovka pro 2 osoby, kompletně vybavená kuchyně se sporákem, dřezem, mikrovlnnou troubou,
koupelna s WC, SAT/TV, 2x příslušenství, terasa se zahradním nábytkem, kuchyňka, WI-FI.

NA VYŽÁDÁNÍ! Možnost malých studií pro 2 osoby (ale nejsou v samostatném domku, ale v budově poblíž recepce), nebo většího bungalovu o 3 ložnicích s kapacitou pro 6-8 osob.

Stravování: vlastní 

MOŽNOST DOKOUPIT POLOPENZI - min. 20 osob - 5500 Kč/7dní/dospělý - 3700 Kč/7dní/dítě 2-4,99 let

Polopenze: snídaně - formou bufetu, večeře - 3 chodová, první chod, druhý chod a dezert, první den je pevné menu - vývar, jeden chod s masem a dezert, na další dny je výběr vždy ze 3 menu.

Dospělá osoba, 7 nocí, vlastní doprava, bez stravy, program

termín29.06.
06.07.
Apartmán - obsazeno 4 osobami8 900
Apartmán - obsazeno 5 osobami8 200
Apartmán - obsazeno 6 osobami7 900


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje:7 nocí, klimatizace na 20 hodin provozu, spotřebu energií, povlečení, závěrečný úklid, ručníky, služby delegáta, WI-FI, závěrečný úklid

Cena nezahrnuje: pobytová a registrační taxa a cvičební prostory 20 EUR/osoba

DOPRAVU: 2700 Kč/osoba - odjezd Plzeň, Praha, ostatní města po dohodě

POLOPENZI: 5500 Kč/dospělá osoba/7 dní, 3700 Kč/dítě 2-4,99 let/7dní
LZE OBJEDNAT PŘI MIN. 20 OSOBÁCH!

PŘÍPLATEK ZA NEOBSAZENÉ LŮŽKO: 4.700 Kč

SLEVA: dítě do 9 let - 500 Kč
CK Beluga na facebooku