fotogalerie ITÁLIE Benátská riviéra CaorleFakultativní výlety
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

Nejoblíbejnější komplex v Caorle!

7 nocí bez stravy

K dispozici: 250 m od pláže, bazén, delegát v oblasti , dětské hřiště v blízkosti komplexu, dětský bazének, klimatizace, pozvolný vstup do moře, rodinná dovolená, vhodné pro děti, WIFI

Poloha: jeden z nejoblíbenějších prázdninových komplexů v Caorle, nachází se v ulici Via Boite, nabízí 2 typy ubytování: 1) jednopodlažní apartmány ve čtyřpatrové moderní rezidenci Luna a 2) mezonetové, dvoupodlažní, velmi pěkné vilky s terasou nebo zahrádkou. Komplex je tvořen 2 částmi, Luna 2 - kolem bazénu a Luna 1, cca 50 m od bazénu.

Pláž: 80 - 250 m

Vybavení: velký bazén (25 x 10 m), dětský bazén, zahrada, terasa, dětské hřiště, výtah v hlavní budově a restaurace. V areálu je venkovní parkoviště, ale i podzemní garážové stání. NOVINKA 2017 - WIFI zdarma!!

Ubytování: apartmány a studia se nachází v hlavní budově a ve vilkách; jsou vybaveny klimatizací, trezorem, SAT/TV, některé apartmány mají k dispozici venkovní krb.

Ubytování: VILY

B4V - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 os., zahrádka, 1. patro: ložnice pro 2, příslušenství, terasa nebo předzahrádka - viz. ceník

B5V - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 os., zahrádka, 1. patro: ložnice pro 2-3, příslušenství, terasa nebo předzahrádka - viz. ceník.

C7V - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 os., případně ještě gaučem pro 1 osobu, 1. patro: 2 ložnice pro 2 osoby, přílušenství, terasa nebo předzahrádka - viz. ceník

Ubytování: HLAVNÍ BUDOVA

A4 (25-40 m2) -  obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželským lůžkem (cca 160 x 180 cm) , 1 vyklápěcí lůžko zabudované ve skříni a 1 lůžko ve formě rozkládacího křesla, příslušenství, balkon.


B4 (35-50 m2): ložnice pro 2 os., obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 os., příslušenství, balkon
C6 (45-60 m2) - ložnice pro 2 os., 2. ložnice pro 2 osoby., obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 os., příslušenství, balkon nebo terasa.

C6 attic (45-60 m2) - ložnice pro 2 os., 2. ložnice pro 2 osoby., obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 os., příslušenství, podkrovní apartmán s balkonem a střešní terasou, viz. poslední foto v naší fotogalerii. 

Stravování: vlastní

Apartmán, B4, 7 nocí, vlastní doprava

termín10.08.
17.08.
Počet nocí7
Apartmán B430 490


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za apartmán zahrnuje: nájem apartmánu, klimatizaci, WIFI!!

Cena nezahrnuje: povinný poplatek za spotřeby energií 40 EUR/všechny typy apartmánů.

Závěrečný úklid provádějí klienti sami, povlečení vlastní nebo za příplatek 6 EUR/osoba/výměna. Vratná kauce 100 EUR/apartmán.

Plážový servis - možnost objednat předem za zvýhodněnou cenu, platba na místě 60 EUR/2 lehátka + slunečník . Dětská postýlka 4 EUR/den nebo je možné mít vlastní.

Pobytová taxa: přesná výše v pokynech k odjezdu


Autobusová doprava:
2300Kč / osoba
CK Beluga na facebooku