Jednodenní poznávací zájezd do Německa.

Nejnavštěvovanější ZOO v Německu.

Pojeďte s námi prožít jeden den v Norimberku – o zážitky nebude nouze! Součástí místní zoologické zahrady je unikátní delfinárium vybudované tak, aby co nejvíce připomínalo pravý mořský svět. Delfíny, kapustňáky a lachtany zde budete sledovat z venkovních ploch i v podzemních prostorách přes obrovská skla. Dvakrát denně se konají představení se cvičenými lachtany. Místní ZOO patří mezi nejnavštěvovanější v celém Německu. Kromě delfínů se vám představí i další členové zvířecí říše, třeba lední medvědi, nosorožci, velbloudi, gorily a žirafy. Těšit se můžete také na tygry, lvy, tučňáky a další zvířata. Nechybí ani skvělá dětská hřiště, kde se budou moci vyřádit ti nejmenší a vy si dáte pauzu třeba na šálek dobré kávy.

Program zájezdu:

V časných ranních hodinách odjezd dle nástupních míst do slavného německého Norimberku.

Následuje návštěva zoologické zahrady, která patří mezi nejnavštěvovanější v Německu. Součástí ZOO je unikátní delfinárium vybudované tak, aby co nejvíce připomínalo pravý mořský svět. Možnost přesunu MHD do centra města, v podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

V ceně: Doprava autobusem tam i zpět , technický doprovod, pojištění CK proti úpadku

SLEVA: pro seniory (od 65 let) - 200 Kč, pro děti - 100 Kč, děti do 5 let ZDARMA

Vstupenky se hradí na místě!

Orientační ceny vstupného:

Většinu vstupenek lze koupit hromadně, aby bylo možné získat skupinovou slevu.

Vstupenka do ZOO a delfinária pro dospělé 16 €, děti 14 - 17 let 12 €, děti do 14 let 6,5 € - orientační ceny

Mimocenu: cestovní pojištění, případný příplatek za nástupní místo, vstupné do ZOO, městskou hromadnou dopravu v případě přesunu do centra města
CK Beluga na facebooku