K dispozici: doprava autobusem

Program zájezdu / Benešova škola

1. DEN: odjezd od budovy školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. 

2. DEN: v noci projedeme Belgií a brzy ráno dorazíme do Francie, abychom se přeplavili trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru se vydáme severozápadním směrem do Londýna, kde se nejprve projdeme parkem ve čtvrti Greenwich. Poté se svezeme lodí po řece Temži kolem Isle of Dogs až k mostu Tower Bridge i londýnský hrad The Tower, který za svou téměř tisíciletou historii sloužil jako královský hrad, pevnost, vězení, místo poprav a nyní je domovem korunovačních klenotů. Poté se vydáme na procházku po finančním centru Londýna - oblasti The City, přejdeme Millenium Bridge, dále je možnost vyjet na vyhlídku Garden View. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a odpočineme si. 

3. DEN: osobní volno, WARNER BROS STUDIOS - Dopoledne půjdeme směrem na nákupní třídu Oxford Street, Regent Street a dáme si rozchod na nákupy, focení, návštěvu Starbucs apod.:-)  Odpoledne navštívíme filmové ateliéry Warner Bros Studios, kde si užijeme jedinečnou expozici o natáčení filmů o mladém kouzelníkovi. Podíváme se do Velké síně, uvidíme společenskou místnost Nebelvíru i učebnu lektvarů, nahlédneme do Brumbálovy pracovny, projdeme skrz Zapovězený les a nenecháme si ujít ani nástupiště 9 a ¾. Procvičíme si i základní dovednosti jako létání na košťatech a budeme moci ochutnat máslový ležák. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, navečeříme se a pokusíme se o anglickou konverzaci. 

4. DEN: LONDÝN - WESTMINSTER Poslední den v Anglii vyrazíme opět do centra Londýna. Čeká nás procházka místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Dále navštívíme fotbalový stadion Chelsea FC. Večer odjezd z Londýna do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie. 

5. DEN: Přes noc projedeme Francií, Belgií a Německem a zastavovat budeme opět jen na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.

Osoba, 2 noclehy, plná penze, autobus

termín21.04.
25.04.
Cena za studenta 8 400
Počet noclehů2


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů, 2x trajekt přes kanál La Manche, 2x ubytování v anglických rodinách, 2x snídaně; 2x večeře, 2x oběd formou balíčku, průvodce CK BELUGA, komplexní cestovní pojištění Union B Turista zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna (nebo lze připlatit vyšší verzi A30 Turista za 200 Kč)

Pozn. změna programu vyhrazena vzhledem k počasí, možností skupinových vstupenek apod.

Cena nezahrnuje: vstupy do navštívených objektů a atrakcí (doporučená částka 110,- GBP / studenti a 100,- GBP / děti do 15 let)

Informace k programu 3. dne - je možné se rozhodnout, zda Warner Bros Studios chcete navštívit. V tento den se skupina může rozdělit, průvodkyně pojede se zájemci do Warner Bros a pro druhou část skupiny bude zajištěn program v Londýně s pedagogickým doprovodem. Vstupné na Harryho Pottera bude vybíráno se zálohou, jestliže ji uhradíte, objednáme závazně vaši vstupenku. Objednávka musí být učiněna pro celou skupinu hromadně, nelze bohužel doobjednat později. Děkujeme za pochopení.

Harry Potter - 1400 Kč - vstupné do Warner Bros Studios - vstupenky jsou nevratné a je nezbytné je kupovat s velkým časovým předstihem. Z těchto důvodů jsme nuceni připočítat cenu vstupenky k ceně zájezdu a požadovat od vás její nevratnou úhradu. V případě odhlášení ze zájezdu tak budeme nuceni účtovat storno poplatek ve standardní výši podle našich Všeobecných podmínek plus cenu vstupenky.

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 64 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku