K dispozici: doprava autobusem

Program zájezdu / Benešova škola

1. DEN: odjezd od budovy školy v odpoledních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Belgii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety. 

2. DEN: v noci projedeme Belgií a brzy ráno dorazíme do Francie, abychom se přeplavili trajektem do Velké Británie. Po vylodění v Doveru se vydáme severozápadním směrem do Londýna, kde se nejprve projdeme parkem ve čtvrti Greenwich. Poté se svezeme lodí po řece Temži kolem Isle of Dogs až k mostu Tower Bridge i londýnský hrad The Tower, který za svou téměř tisíciletou historii sloužil jako královský hrad, pevnost, vězení, místo poprav a nyní je domovem korunovačních klenotů. Poté se vydáme na procházku po finančním centru Londýna - oblasti The City, přejdeme Millenium Bridge, dále je možnost vyjet na vyhlídku Garden View. Večer odjedeme na ubytování do hostitelských rodin, kde se navečeříme a odpočineme si. 

3. DEN: osobní volno, WARNER BROS STUDIOS - Dopoledne půjdeme směrem na nákupní třídu Oxford Street, Regent Street a dáme si rozchod na nákupy, focení, návštěvu Starbucs apod.:-)  Odpoledne navštívíme filmové ateliéry Warner Bros Studios, kde si užijeme jedinečnou expozici o natáčení filmů o mladém kouzelníkovi. Podíváme se do Velké síně, uvidíme společenskou místnost Nebelvíru i učebnu lektvarů, nahlédneme do Brumbálovy pracovny, projdeme skrz Zapovězený les a nenecháme si ujít ani nástupiště 9 a ¾. Procvičíme si i základní dovednosti jako létání na košťatech a budeme moci ochutnat máslový ležák. Večer se vrátíme na ubytování do hostitelských rodin, navečeříme se a pokusíme se o anglickou konverzaci. 

4. DEN: LONDÝN - WESTMINSTER Poslední den v Anglii vyrazíme opět do centra Londýna. Čeká nás procházka místy, která se nejvíce zapsala do historie města: uvidíme Buckingham Palace, náměstí Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Leicester Square, čínskou čtvrť Soho aj. Dále navštívíme fotbalový stadion Chelsea FC. Večer odjezd z Londýna do přístavu Dover, kde se nalodíme na noční trajekt a odplujeme do Francie. 

5. DEN: Přes noc projedeme Francií, Belgií a Německem a zastavovat budeme opět jen na protažení a toalety. Zpět ke škole přijedeme v odpoledních hodinách.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: doprava zájezdovým autobusem - klimatizace, kávovar, lednička, video, prodej teplých a chlazených nápojů, 2x trajekt přes kanál La Manche, 2x ubytování v anglických rodinách, 2x snídaně; 2x večeře, 2x oběd formou balíčku, průvodce CK BELUGA, komplexní cestovní pojištění Union B Turista zahrnující pojištění léčebných výloh, pojištění úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna (nebo lze připlatit vyšší verzi A30 Turista za 200 Kč)

Pozn. změna programu vyhrazena vzhledem k počasí, možností skupinových vstupenek apod.

Cena nezahrnuje: vstupy do navštívených objektů a atrakcí (doporučená částka 110,- GBP / studenti a 100,- GBP / děti do 15 let)

Harry Potter - 1400 Kč - vstupné do Warner Bros Studios - vstupenky jsou nevratné a je nezbytné je kupovat s velkým časovým předstihem. Z těchto důvodů jsme nuceni připočítat cenu vstupenky k ceně zájezdu a požadovat od vás její nevratnou úhradu. V případě odhlášení ze zájezdu tak budeme nuceni účtovat storno poplatek ve standardní výši podle našich Všeobecných podmínek plus cenu vstupenky.
CK Beluga na facebooku