Hotel Nigritella ***

ITÁLIECivetta Selva di Cadore


fotogalerie ITÁLIE Civetta Selva di Cadore
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

BAZÉN V CENĚ!

NEJOBLÍBENĚJŠÍ HOTEL!

K dispozici: bazén, do 1 km od sjezdovek, soukromý hotelový skibus, WIFI

Poloha: hotel se nachází na klidném místě v Selva di Cadore / Santa Fosca, 1 km od sjezdovek Civetta / Dolomiti Superski, hotel má soukromý hotelový skibus – v ceně pobytu. Cca 150 m od hotelu je dětská poma pro nejmenší lyžaře začátečníky-

Skibus: zastávka před hotelem – soukromý hotelový skibus – 8 místný.  

Vybavení hotelu: recepce / velká lobby s TV, restaurace vyhrazená pro hotelové hosty, bar s TV, společenská místnost, dětský koutek, miniklub (od 4 do 12 let; v italském a anglickém jazyce), animační programy, wi-fi připojení k internetu, úschovna lyží a lyžařských bot, výtah, vyhrazené parkoviště, garážová stání* (počet míst omezen),

Vybavení pokoje: 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky nebo rodinné pokoje pro 4 osoby (manželské lůžko a palanda nebo 2 samostatná lůžka).  Pokoje mají vlastní příslušentví s WC, jsou vybaveny fénem, SAT/TV, telefonem, trezorem, miniledničkou, většina s balkonem a výhledem na hory. Hotel disponuje také několika apartmány pro 4-6 osob.

Sport a relaxace: vnitřní bazén – v ceně pobytu. Sauna, relaxační zóna, pára – max. pro 6 osob/vstup. Pro děti je k dispozici miniklub, hotel nově nabízí také hlídaní dětí – za příplatek.

Stravování: polopenze – snídaně formou bufetu, večeře – servírovaná, výběr z menu, dezert, salát. Lokální i mezinárodní kuchyně, 1 x týdně tématická večeře. Vybrané nápoje k večeři v ceně – voda, víno, nealkoholické nápoje.

Osoba, 5 nocí, polopenze, skipas, vstup do bazénu

termín02.03.
09.03.
Dospělý18 500


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje: 5 nocí, 5x polopenzi, vstup do bazénu, povlečení, ručníky, 5denní skipas Civetta, vstup do bazénu, wellness, fitness, animační programy, mini klub, WIFI.

Za poplatek: wellness.

Slevy na 3. a 4. lůžku vpokojích: dítě 0-2 roky 8000 Kč, dítě 3-6 let 4000 Kč, dítě 7-11 let 2100 Kč, nad 12 let 1500 Kč

Slevy na skipas: dítě do 8 let vdoprovodu dospělého nebo nelyžař 4800 Kč, junior narozen 2008-2015 – 1400 Kč

Jednolůžkový pokoj za příplatek – na vyžádání.Cena za osobu nezahrnuje: pobytovou taxu - platba v recepci!
CK Beluga na facebooku