fotogalerie ITÁLIE Benátská riviéra Lignano
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

Cena od 15 290 Kč / apartmán

K dispozici: 1 km od pláže, aquapark v blízkosti, bazén, dětský bazének, klimatizace, WIFI

Poloha: komplex složen z 20 řadových vilek se nachází na klidném místě v zeleni, na rozhraní Lignano Sabbiadoro a Lignano Pineta, přibližně 1 km od písčité pláže.

Ubytování: v oplocené zahradě je bazén pro dospělé i děti (otevřen podle počasí od poloviny května do poloviny září). Každá vilka má dvě parkovací místa, velkou ledničku, kávovar, TV Sat, trezor a klimatizaci. K dispozici jsou také společné pračky.

typ VSL8 - třípatrová vilka pro 8 osob. V přízemí obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, terasa s posezením a krbem, malá venkovní koupelna. Točitými schody se jde nahoru: v 1.patře dvě manželské ložnice - obě s balkonem, koupelna, ve 2.patře podkrovní manželská ložnice.  

typ VSM9 - třípatrová vilka pro 8 osob. V přízemí obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, terasa s posezením a krbem, malá venkovní koupelna. Točitými schody se jde nahoru: v 1.patře dvě manželské ložnice - obě s balkonem, jednolůžkový pokoj, koupelna, ve 2.patře podkrovní dvoulůžkový pokoj.  

Stravování: vlastní.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za apartmán zahrnuje: nájem apartmánu, spotřeby energií, povlečení.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid - povinný poplatek na místě 38 EUR/vila, WIFI - 20 EUR/týden - nutno objednat při objednávce, klimatizace 25 EUR/týden, pobytovou taxu 0,50 EUR/osoba/den

Vratná kauce: 100 EUR/apartmán
Autobusová doprava:
1990 Kč / osoba
CK Beluga na facebooku