Rezidence La Meridiana°°°

ITÁLIE LigurieSan Bartolomeo


fotogalerie ITÁLIE Ligurie San Bartolomeo
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

K dispozici: 850 m od pláže

Poloha: rezidence ve středomořském stylu leží na klidném místě s krásným výhledem na okolí a na moře, 900 m od pláže, 600 m od centra.

Ubytování: apartmány jsou příjemně zařízeny, vybaveny TV/SAT, WIFI (za příplatek), klimatizace (na vyžádání při rezervaci, zdarma), balkon, terasa nebo zahrádka.
B4 - (33 m2, max. 4 osoby) -   obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se dvěma lůžky, příslušenství.

B5 - (37m2, max. 5 osob) - obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se dvěma lůžky, příslušenství, možnost další přistýlky v obývací pokoji či ložnici.

Recepce, restaurace, bar u bazénu, zahrada, bazén pro dospělé a pro děti (25x10 m, cca 15/5-30/9, k bazénu je nutno jít přes silnici, povinná koupací čepice), lehátka a slunečníky zdarma (dle volné kapacity), malý dětský koutek, půjčovna kol (zdarma, dle volné kapacity), tenisový kurt (1x za pobyt zdarma, dle volné kapacity), prádelna (za poplatek). Parkování - parkoviště 20 EUR/ týden, garáž  26 EUR/ týden (do vyčerpání míst).

Stravování: vlastní.

 

 


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za apartmán zahrnuje: nájem apartmánu za týden, závěrečný úklid (kuchyňský kout uklízejí klienti sami)

Povinné poplatky: případná pobytová taxa, spotřeby energií (20 EUR/osoba/týden), vratná kauce 150€/apartmán


Volitelné poplatky: parkoviště 20 EUR/auto.

Nepovinné příplatky:klimatizace dle skutečné spotřeby 0,50 €/kWh.
CK Beluga na facebooku