Villaggio Colombo°°°

ITÁLIE LigurieAndora


fotogalerie ITÁLIE Ligurie Andora
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

POBYTOVÁ TAXA

Většina italských letovisek postupně zavádí pobytovou taxu, která není zahrnuta v ceně pobytu. Hradí povinně se při příjezdu v hotovosti. Výši taxy najdete pod ceníkem jednotlivách ubytování v sekci Cena nezahrnuje, v případě, že se v průběhu sezóny výše taxy změní, aktuální výše je uvedena v pokynech k odjezdu.

K dispozici: 1,8 km od pláže, bazén, WIFI

Charakteristika:
villaggio obklopené zelení se nachází na kopci s panoramatickým výhledem na město Andora, 1,8 km od pláže.

Ubytování: recepce, Wi-Fi připojení (zdarma), bar, bazén pro dospělé a pro děti se slunečníky a lehátky, dětský koutek, barbecue, stolní tenis. Za poplatek - prádelna, tenis. Mobilhomy jsou účelně zařízeny, ke každé ubytovací jednotce náleží 1 parkovací místo.
C4,C5 - (28 m2 včetně verandy, max. 4-6 osob) obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s dvojlůžkem (140x200 cm), ložnice s patrovým lůžkem a rozkládacím lůžkem, příslušenství, veranda se zahrádkou.

V4,V5,V6 - (bungalov, 42 m2, max. 4 - 6 osob) obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice se 2 lůžky, pokoj se 2 lůžky, V5 rozkládací lůžko v obývacím pokoji, V6 rozkládací lůžko pro 2 osoby, příslušenství, veranda se zahrádkou. 

Stravování: vlastní.


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za apartmán zahrnuje: nájem apartmánu, spotřeby energií.

V ceně není zahrnuto: závěrečný úklid (C4,C5 - 40 EUR, V4,V5,V6 - 50 EUR), kuchyňský kout uklízejí klienti sami

Příplatky: povlečení nebo ručníky 5 EUR/ osoba, povlečení+ručníky € 10,-/ osoba, tenis 5 EUR/ hod. (rakety a míčky v ceně),mikrovlnná trouba 5 €/den, prádelna 4 €/žeton.
Vratná kauce:
50EUR/ apartmán, dětská postýlka na vyžádání pro dítě do 3 let, € 20,-/ týden (do max. počtu osob).
CK Beluga na facebooku