Cvičení u moře s JA STUDIEM!

CHORVATSKOIstrieFažana


fotogalerie CHORVATSKO Istrie Fažana
Vzdálenost z Prahy:
Vzdálenost z Brna:

CENA 8690 KČ

NÁDHERNÝ KOMPLEX!

K dispozici: 0 m od pláže, animační programy, bazén, dětské hřiště v komplexu, klimatizace, vhodné pro děti, vyhrazené parkovací místo v ceně, WIFI

Krásný apartmánový komplex Bi Village je nově vybudovaný turistický komplex poblíž Puly a ostrova Brioni, blízko města Valbandon na silnici do Fažany. Apartmánový komplex byl v roce 2000 vybudován od nuly podle nejmodernějších kritérií. Se svým rozmanitým vybavením, auto kempem, apartmány, bungalovy, upravenou pláží s mnohými možnostmi zábavy na vodě, třemi restauracemi a svými třemi novými bazény, Vaši dovolenou udělá nezapomenutelnou. Nachází se přímo na mořském pobřeží vedle starého rybářského městečka Fažana, naproti národnímu parku - ostrovům Brijuni, obklopený borovým lesem a středomořskou vegetací. Apartmánový komplex Bi Village je vzdálen pouze několik kilometrů od významného turistického, historického a kulturního střediska - města Puly, a díky přírodní kráse a klidu, je ideálním místem pro dovolenou na Istrii.

Ubytování:  v chaletech a mobilhomech

Mobilhomy pro 4 osoby - cca 25 m2 - pro 4 osoby – jsou umístěny v zelené zóně, 1 ložnice s manželským lůžkem (130 x 190 cm), 1 ložnice se 2 oddělenými lůžky (65x 190), obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s WC, terasa se zahradním nábytkem. Mobilhomy disponují klimatizací a WIFI.

chalety M60 (4 -5 osob – minimální obsazenost 4 osoby) – cca 51 m2 - kuchyňský kout, 2x ložnice pro 2 osoby, příslušenství, terasa nebo veranda, klimatizace. Možnost pátého lůžka. Většinou umístěné kolem bazénu a v blízkosti moře.

Další možnosti ubytování:

chalety M90 (6 osob) – cca 60 m2 - velmi pěkně vybavené, obývací pokoj s pohovkou, 2 ložnice pro 2 osoby, 2 x příslušenství, terasa, klimatizace, mohou být jednopodlažní nebo mezonetové.

chalety M95 (7- 8 osob, minimální obsazenost je 7 osobami) - cca 77 m2 - velmi pěkně vybavené, obývací pokoj s pohovkou pro 2 osoby, 3 ložnice pro 2 osoby (mohou být manželská lůžka, ale lze i rozdělit), 2 x příslušenství, fén terasa, klimatizace.

Rozmanité sportovní vyžití pro děti i dospělé:

kulečník, volejbal, potápěčský klub, lanové centrum, stolní tenis, pronájem skůtrů, fotbal, házená, plážový volejbal, pronájem jízdních kol, košíková, pronájem vodních rekvizit, tenis, dětská hřiště...

Stravování:  vlastní nebo polopenze – 2700 Kč / osoba / týden. Polopenze: snídaně - formou bohatého bufetu – restaurace u moře, večeře - 3 chodová, první chod, druhý chod a dezert, první den je pevné menu - vývar, jeden chod s masem a dezert, na další dny je výběr vždy ze 3 menu.

Popis polopenze platí při skupině nad 25 osob, při nižším počtu osob je jednotné menu.


Snídaně: 7:00-10:00
Večeře: 18:00-20:00

Cvičení: 2 x denně - Jóga - pro zdraví a pro radost, vitální, harmonizující, terapeutická, Power jóga, Pilates - pro všechny, ball, roller, Bodyforming, Kondiční cvičení, Kruhový trénink, Chi-toning, Bodybalance, Interval Body, Aqua acičení, Jógalátes, , Pět Tibeťanů, Relaxace - cvičení pro všechny - pro začátečníky i pokročilé.

Novinky!!! automasážní techniky, čakrová a energetická joga, hormonální joga, dance, aqua kondička, tabata, power stretch.

Doplňkový program: meditace, harmonizace čaker, výživové poradenství a další.

Prostor na cvičení: krytá terasa, u bazenů, na travnatých plochách, na pláži

Cena za osobu, 7 nocí bez stravy, busem, cvičební program

termín03.07.
12.07.
Cena za dítě do 12 let8 190
Cena za dítě do 4 let 7 690
Cena za osobu 8 690


Rezervaci zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.

Cena za osobu zahrnuje -7 nocí, autobusovou dopravu, spotřeby energií, povlečení, závěrečný úklid,ručníky, animační programy, služby delegáta, cvičební a doplňkový studiový program, hlídání malých dětí, dárek, WIFI.

Slevy: 1000,- Kč - dítě do 4 let s lůžkem, 500,- Kč - dítě do 12 let, 1100,- Kč - při vlastní dopravě

Pozn. každá osoba, i dítě do 2 let musí mít své místo v autobusu.

Pozn. plážový servis není v ceně, možno zakoupit na místě.

Komplexní pojištění Union: 24 Kč/osoba/den

Pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo 50 Kč / den – doporučujeme.
CK Beluga na facebooku